Skaitļi ir enerģija. Kā tie iedarbojas uz mums, skaidro numeroloģe

0 Komentāru
Skaitļi ir enerģija. Kā tie iedarbojas uz mums, skaidro numeroloģe
Pixabay

Pasaulē viss ir saistīts un it visam piemīt enerģija – tāds ir Visuma vienotības pamatlikums. Attiecības ar šo enerģiju nosaka mūsu dzīvi. Par attiecībām ar skaitļiem un ietekmi uz dzīvi stāsta numeroloģija. Kā skaitļi iedarbojas uz mums, portāls Skaties.lv jautāja numeroloģei Rutai Putnaērglei.

”Viss mums apkārt – smilšu graudi, zvaigznes, amēbas dīķī, vaļi okeānā un arī pats cilvēks – vibrē ar savu frekvenci. Šādas vibrācijas, to frekvences, īpašības un mijiedarbību var izteikt ar ciparu palīdzību,” portālam akcentē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle.

Par skaitļu enerģiju un to, kā skaitļi uz mums darbojas sociumā, numereloģe laipni dalās ar portāla Skaties.lv lasītājiem.

Skaitļa 1 enerģija ir ļoti aktīva, vadīta un vadoša enerģija, līderība, spēks. Izstaro visu lietu garu. Dzīvās, pulsējošās enerģijas zīmogs. Neatkarība.

Skaitlis 2 vibrē ar iekšēju nozīmi, izstaro duālisma vienības enerģiju, divu pretmetu vienotājs vienā veselā. Maiga, mierīga, smalka enerģija – garīgās saskaņas enerģija. Harmonija.

Skaitļa 3 enerģija – uzmundrinoša, entuziasma pilna, pāri malās plūstoša un ļoti spēcīga enerģija. Sapņu un radošās iztēles enerģija. Pozitīvi uz priekšu virzoša enerģija. Skaitļa 3 radošā būtība – sniegt to, kas nekad nav pastāvējis. Tas reprezentē arī izcilības nozīmi, jo tam ir sākums, vidus un beigas. Priekpilna pašizpausme.

Skaitlim 4 raksturīga metodiska, lēna, iezemēta enerģija, kas ievieš kārtību, sistematizē, pārveido, ceļ, piešķir veidu lietām. Četrinieka garīgā būtība ir punkts, kurā gars tiek pārveidots matērijā. Vieninieka gars un trijnieka radošā izpausme atrod formu četriniekā. Stabilitāte un drošība.

Skaitļa 5 enerģija ir pievilcīga, ērtības mīloša, impulsīva, bieži vien arī sadrumstalota. Atbrīvojoša kosmiskā enerģija, kas maina, pielāgo, paātrina, aktivizē, paplašina un rada. Un priekšu virzošās kustības enerģija, noderīga, lai sekmētu sabiedrisko vai personisko labklājību, palīdzētu mainīties, dzīvot bez bailēm, uzņemties risku, lauzt vecos ieradumus. Pārmaiņu spēle.

Skaitļa 6 enerģija ir audzinoša, mīloša un ieinteresēta, rūpējas par to, kas jau izveidots. Kosmiskā vibrācija – sildoša, nomierinoša, aizsargājoša, vērsta uz mīlestību kā pārveidojošo spēku, kalpošana caur mīlestību. Spēja mīlēt, audzināt un kalpot citiem. Mierinošs un atbildīgs.

Skaitļa 7 enerģija – aicinoša, slēpta, iekšup vērsta, pilnveidojoša, vedina no materiālās pasaules uz garīgās pasaules izpratni, filozofisku apceri un analītisku uztveri. Septītnieka vibrācijas – klusums – meditatīvs, apcerošs, atspoguļojošs un atslābinošs. Skaitlis 7 ir aicināts doties dziļumā un atklāt dabas vispārējos likumus un to saistību ar dzīves noslēpumiem. Tas nedalās un simbolizē dievišķās enerģijas pabeigtību. To dēvē par Kristus apziņas skaitli. Tas simbolizē gara pārsvaru pār matēriju. Analītisks un mistisks.

Skaitļa 8 kosmiskā vibrācija izstaro ļoti aktīvas vadīšanas, strīdu izšķiršanas, tiesāšanas, plānošanas, uzraudzības, virzības, pastiprinātas vadības enerģiju. Spēks, enerģija un tālredzība. Tam piemīt divējāda daba – gan pagrimums, gan atdzimšana. Astotnieks saistīts ar karmas likumu, un no tā tiek prasīts garīgais ceļš varas valstībā, neradot jaunu karmu. Garīgais princips, kas vada šo skaitli: jāpļauj tas, ko esat sējis.

Skaitlis 8 attīsta trijnieka idejas, četrinieka smago darbu un pārvērtē septītnieka teorijas, paņemot to visu kopā un radot plašāku plānu, kas kalpos lielākam mērķim un nodrošinās kārtību, zināšanas, uzraudzību, stabilitāti un vīziju, ko attīstīt nākamajā līmenī, lai sapnis kļūst par realitāti. Skaitļa 8 ceļš ved visaugstākajā līmenī – materiālie labumi un gājums pēc varas, sasniegumiem un panākumiem ar atalgojumu – apmierinātība par labi paveiktu darbu. Spēks, nauda un panākumi.

Skaitļa 9 enerģija pārstāv dzīves patieso vērtību sapratnes procesu, cilvēces pieredzi un saistību ar dievišķo. Tajā apkopota visu citu skaitļu enerģija un norāda uz pabeigšanu, secinājumiem. Devītnieku vada padošanās princips: paļaujies uz Dievu. Simbolizē garu kā pilnīgi apzinīgu enerģiju un apzinātu saplūsmi ar materiālo pasauli. Pabeigšana un līdzjūtība.

0 Komentāru