Komentāri

Indīpopa grupa Franco Franco 5. novembrī K.K. fon Stricka villā ar vērienīgu gaismas un skaņas ceļojumu prezentēja savu jaunāko mazalbumu Moon + Light, kuru producējis grupas Instrumenti Reinis Sējāns.

Prezentācijā izskanēja piecas jaunajā albumā iekļautās dziesmas, kompozīcijas no Franco Franco iepriekšējā EP albuma Color Me, kā arī trīs dziesmas, kas nav ierakstītas un izdotas, un klausāmas tikai dzīvajā izpildījuma grupas koncertos.

Koncertu atklāja dziesminiece un skaistās balss īpašniece Līva Komarovska, savukārt par muzikālo noskaņu pēc koncerta parūpējās DJ Kārlis Ķilkuts.

K.K. fon Stricka villas senatnīgo atmosfēru papildināja mūsdienīga gaismu tehnika un pārdomāts gaismu šovs, kas paspilgtināja mūzikas un sajūtu daudzšķautņainību.

Prezentācijas video

”Koncertā gūtās emocijas un sajūtu apmaiņa ar klātesošajiem bija fantastiska! Esam priecīgi, ka ar tik skaistu notikumu atklājām Moon + Light ceļu,” norāda grupas soliste un vārdu autore Elizabete Vētra, piebilstot, ka šis ir jaunā cēliena sākums un atspēriena punkts tālākai darbībai.
Albumu Moon + Light un citas kompozīcijas būs iespējams dzirdēt koncerttūrē, ko Franco Franco plāno 2017. gada sākumā. Plašāka informācija vēl sekos.

Foto

Albums ”Moon + Light” pieejams CD formātā, kā arī vietnēs Spotify, iTunes, Soundcloud un citos digitālās izplatīšanas kanālos.

Lasi vēl