Komentāri
Skaisti FOTO: mūsu galvaspilsēta apburoša pat miglas laikā
Foto: Reinis Vilnis Baltiņš

Šodien mūsu galvaspilsēta dienas vidū piedzīvoja miglu, kas dažiem varbūt izsauc drūmas emocijas, taču dronu pavēlnieks Reinis Vilnis Baltiņš atkal iemūžinājis Rīgu neierastos laikapstākļos.

Skaists saulriets ar sarkanām debesīm, gaiša vai jauna, austoša diena – tādas fotogrāfijas esam ieraduši redzēt no profesionāliem “knipsētājiem”. No Reiņa, kurš ikdienā darbojas ar šajās dienās tik populāro dronu, jau esam ieraduši sagaidīt materiālus, kas atšķiras no iepriekš redzētā. Lūk, vēl viena galerija ar viņa darbu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Rīga no putna lidojuma miglas laikā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl