Komentāri
Skaisti FOTO: 7000 svecīšu iededz Latvijā garāko Gaismas ceļu
Foto: Jūrmalas pilsētas dome

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienā, 18. novembrī, Jūrmalā tradicionāli iedegts garākais un senākais Gaismas ceļš Latvijā.

Lai Latvijas valsts svētkos un gada tumšākajā laikā visā pilsētā radītu svētku noskaņu, Jūrmalā jau piecpadsmito gadu tiek veidots garākais un senākais Gaismas ceļš. Par godu Latvijai cauri visai pilsētai vairāk nekā 20 kilometru garumā gar pilsētas galveno maģistrāli iedegts vairāk nekā 7000 sveču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jau ziņojām, ka svētku vakarā Raiņa ielā, pie Kauguru kultūras nama, notiks Latvijas Republikas Proklamēšanas 98. gadadienas svētku koncerts. Tajā uzstāsies Normunds Rutulis, Dzintars Čīča, Līga Priede, Jūrmalas apvienotais koris, Latvijas Universitātes jauktais koris Juventus un vīru koris Dziedonis. Svētku noslēgumā uzstāsies grupa Credo, bet pēc koncerta – svētku uguņošana.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl