Skaistas meitenes vasarīgā apakšveļā jeb Lauma Lingerie jaunā kolekcija

0 Komentāru
Skaistas meitenes vasarīgā apakšveļā jeb Lauma Lingerie jaunā kolekcija
Publicitātes foto

Sapņu dzīves baudīšana un slēptāko vēlmju piepildījums – tāda ir veļas un mājas apģērbu zīmola Lauma Lingerie pavasara-vasaras 2015 kolekcija.

Baltijā vadošais veļas un mājas apģērbu zīmols Lauma Lingerie nāk klajā ar 33 jaunām un oriģinālām 2015. gada pavasara-vasaras sezonas kolekcijām. Tās vislabāk raksturo tādi izmalcināti elementi kā sapņains mirdzums, ritmiskas apdrukas, spilgtas krāsas un dižciltīga graciozitāte, kas pārliecinoši caurstrāvo ikvienu kolekcijas modeli. Apspēlējot iztēli rosinošas tēmas, sievietes tēls šosezon kļuvis vēl mistiskāks un sapņaināks. Daudzveidīgo kolekciju iedvesmas avoti meklējami izsmalcinātos augļu un rožu dārzos, mūsdienu modenajā arhitektūrā, dabas eksotikā, dārgakmeņos un pat kosmosā.

Kā ierasts, arī šoreiz daudzveidīgais kolekciju klāsts piedāvā plašu aktuālāko tendenču apkopojumu vienviet. Lauma Lingerie dizaineru kamanda izmanto četrus atšķirīgus motīvus, kurus attīstot, rodas neatkārtojami stāsti, ko ikviena sieviete spēs asociēt tieši ar sevi. Tās, kuras nebaidās savu ikdienu pārvērst par sapni un ļauties savai ideālajai dzīvei ne tikai īpašos brīžos, bet arī ikdienas steigā, uzrunās kolekcijas dūmakaini pelēkos un maigos pasteļtoņos, kas pārsteigs ar savu zaigojošo mirdzumu un patīkamo tekstūru. Ģeometrisku rakstu cienītājas, savukārt, vienaldzīgas neatstās dažādas intensitātes zilie toņi kombinācijā ar simetriskām apdrukām, kuru iedvesmas avots ir apkārtējās vides konstantais ritmiskums. Kolekcijās Snake un Cleopatra redzams, ka arī šosezon aktuāli ir dabas motīvi, saules gaismas sniegtā enerģija un eksotisku dzīvnieku raksti, kas akcentē dabas dzīvīgumu, kustību un mainību. Visbeidzot, daiļā dzimuma pārstāves, kuras alkst valdzināt, apburt un izcelt savu ķermeni, noteikti saistīs gaisīgi caurspīdīgie materiāli, rotaļīgās mežģīnes, maigais satīns un viegli jaušamais dārgakmeņu mirdzums, ko iemieso izmeklētās Hypnotic, Kasandra un My Angel kolekcijas.

Jaunās sezonas piedāvājumā atradīsiet vēl plašāku modeļu klāstu, kam pamatā ir mūsdienīga dizaina, nemainīgi augstas kvalitātes un funkcionalitātes sintēze. Arī šogad veļas kolekcijas papildina sievišķīgi halāti, krāšņi peņuāri, elegantas grācijas, smalkas korsetes, koķetas nakts brilles, valdzinoši mežģīņu cimdiņi un citi izsmalcināti aksesuāri, kas ikvienas sievietes tēlu padarīs patiesi neaizmirstamu. Tāpat aktualitāti nezaudē arī tik iecienītie mīkstie bezkarkasa krūšturi, kuru klāsts šosezon ievērojami pieeaudzis. Nozīmīga vieta gaidāmajā sezonā atvēlēta arī kolekcijām Lovesong, Sensuelle un Valentine, kas īpaši radītas tādiem ilgi gaidītiem un neizmirstamiem dzīves notikumiem kā kāzas, kāzu nakts un medusmēnesis.

”Ar katru nākamo sezonu mēs speram aizvien lielākus soļus zīmola kolekcijas paplašināšanas un jaunu noieta tirgu iekarošanas virzienā, lai spētu savām klientēm visā pasaulē nodrošināt labāko dizaina un kvalitātes formulu, kas ļauj izvēlēties sev vispiemērotākos veļas un mājas tērpu modeļus un tādejādi vēl pārliecinošāk izcelt savu sievišķību. Šo sezonu esam atklājuši ar vairākām īpaši apjomīgām kolekcijām, kā piemēram Cleopatra, Lovesong un My Angel, kas ietver neskaitāmus krāšņus veļas modeļus ikvienam dzīves brīdim. Pavisam noteikti varam apsolīt, ka arī nākamajās sezonās neizpaliks virne patīkamu pārsteigumu un, iespējams, pat līdz šim negaidītu jaunumu,” komentē Lauma Lingerie valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.

Kolekcijas: Cleopatra, Valentine, Retro, Miledy, Hypnotic, Meggy, Sensuelle, Lovesong, Springtime, Isadora, Florianna, My Angel, Lavanda, Antuanette, Collier, Eden, Cristalle, Allegro, Nora, Gentle, Daydream, Kasandra un Tuxedo (Midnight, Olivia, Gamma, Tropical, Muscat, Rhythm, Orchid, Snake, Carmen, Kadria, Moonstone).

Krāsas: maigi pasteļtoņi, pieklusināts tirkīzs, dūmakaini pelēkais un siltie smilšu toņi, sudraba ūdeles, mēness akmens, koraļļu, ultramarīna, pusnakts un sarkanā okera toņi, jūras zilais, melnā un baltā kontrasti, spilgti un sulīgi violetie un aveņu sorbeta toņi, saulrieta krāsu gamma – no zeltaini dzeltenā līdz spilgti oranžajam un sarkanajam -, savvaļas rožu piesātināti vecrozā un dažādas intensitātes miesas krāsas toņi.

Raksti un detaļas: dabas motīvi – pļavas ziedi, dzīvnieku raksti, ģeometriskas apdrukas – svītras, punktiņi un rūtis, krāsu pludināšana un vienkrāsaini materiāli, dārgakmeņu skaldnes imitējoši zīmējumi, rotaļīgi izgriezumi un koķetas mežģīnes ar sapņainu, zaigojošu mirdzumu.

Materiāli: ēteriski, gaisīgi un viegli audumi, dižciltīgi žakarda satīni, liega viskoze, smalkas mežģīnes, izsmalcināts atlass un maigs tīkliņaudums.
0 Komentāru