Skaistākie sezonas foto: suņi priecājas par rudeni

Komentāri
Skaistākie sezonas foto: suņi priecājas par rudeni
Foto Anne Gejere / Happy Paws

Dvēselisku un ārkārtīgi skaistu fotogrāfiju sērijā atklājas suņu romantiskā un sentimentālā daba: četrkājainie draugi izbauda rudeni.

Ja runājam par mājdzīvnieku foto, austriešu fotogrāfei Annei Gejerei nenoliedzami piemīt talants. Viņas veidotās suņu fotogrāfijas ir emocionālas, uzrunājošas un vienkārši ļoti skaistas. Īpaši Annei patīk fotografēt rudenī – zeltainās krāsas un dūmaka piešķir bildēm maģiskumu, izceļot katra suņa personību un mirkļa noskaņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizrauties ar suņu fotogrāfēšanu Anne sāka pirms aptuveni septiņiem gadiem. ”Mans suns Sindija bija galvenais iemesls, kāpēc sāku padziļināti interesēties par fotogrāfēšanu. Es vēlējos, lai mirkļi ar Sindiju būtu mūžīgi,” stāsta Anne.

Sindija / Foto Anne Gejere

Sindija / Foto Anne Gejere

Pirms diviem mēnešiem, augustā, Sindija devās uz citiem medību laukiem. ”Sindijas aiziešana ir atstājusi tukšumu dvēselē… Man viņas ļoti pietrūkst,” saka Anne. ”Tāpēc esmu neizsakāmi pateicīga, ka ir palikušas tik daudz skaistas fotogrāfijas, kuras vienmēr atgādinās par manu suņumeiteni.”

Fotogrāfēt dzīvniekus nav vienkārši, tomēr Annei tas padodas. Viņasprāt, vislielākais izaicinājums ir fotogrāfijā notvert suņa patieso dabu un dvēseli, jo tikai tad fotogrāfija kļūst dzīva. Lai radītu skaistus darbus, ikvienam māksliniekam ir nepieciešama iedvesma. Anne to gūst tieši fotosesijas laikā, darbojoties ar suņiem. “Katram sunim ir sava personība, un atrast veidu, kā to atklāt fotogrāfijās, ir ļoti radošs process. Mani iedvesmo arī daba – pastaigājoties ar savu suni Flinu, nereti uzeju kādu vietu mežā vai parkā, kas man patīk. Tad domās radu fotogrāfiju, kuru vēlāk cenšos realizēt dzīvē.”

Foto: suņi rudenī

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl