Skaistajai “Eirovīzijas” atlases dalībniecei Katrīnai Cīrulei iznācis juteklisks videoklips

0 Komentāru
Skaistajai “Eirovīzijas” atlases dalībniecei Katrīnai Cīrulei iznācis juteklisks videoklips
Foto: Toms Norde

Šā gada janvārī dziedātāja Katrīna Cīrule nākusi klajā ar pašas komponētu jaunu pop dance žanra dziesmu “Blood Runs Quicker”, kā arī ar īpašu videoklipu, kurā redzami dziesmas vārdi.

Dziesmas producents ir Sjoerd De Vries (Nīderlande) un izdevējkompānija ir “Hit My Heart Songs” (Lielbritānija). Dziesma ir pieejama visās digitālajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify.

Ar savu jauno singlu “Blood Runs Quicker” dziedātāja Katrīna Cīrule piedalās šā gada Eirovīzijas atlases TOP 22 spēcīgāko dalībnieku konkursā.

Foto

Piedaloties konkursā jau otro reizi 3 gadu laikā, Katrīnas mērķis ir būt mūzikas industrijas līderu pamanītai un sadzirdētai, jo dziedātāja visorganiskāk jūtas tieši realizējot sevi uz skatuves dažādās šovprogrammās.

Video: Katrīna Cīrule – Blood Runs Quicker

Daudzšķautņaina mūzikas gaume šodien Katrīnu ir atvedusi līdz elektroniskam pop un šādai mūzikai ir jānes jēgpilns ziņojums: “Blood Runs Quicker” ir stāsts par iekšēju cīņu starp miesu un garu – kad ir ļoti grūti neļauties ķermenim un bieži vien destruktīviem instinktiem, bet tā vietā sekot saprātam un sirdsbalsij, kas skaidri saka, ka jāsaņemas doties pretējā virzienā.

Foto

0 Komentāru