Šis ir brīdis, kad grūti aizmirst paniku

Komentāri

Tikai trešo reizi šie izpletņlēkšanas kluba studenti izmēģina reāli lēkt laukā no lidmašīnas, kad vienam no viņiem noiet greizi viss, kas var noiet – viņš sāk griezties ap savu asi. Puisim sākās panikas lēkme, taču profesionāļi, kas lēc ar viņu, palīdzēja atvērt izpletni, lai viss nostājas savās vietās.

4000 metru augstumā šādos brīžos aizmirstas pilnīgi viss, kas iepriekš mācīts, kā arī grūti noturēt sevi rāmjos, bet, neskatoties uz to, pusis vārdā Jūžens S. pārvarēja sevi, absolvēja skolu un ar izpletni lēcis jau vairāk kā 30 reižu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl