Amizants sludinājums: sirmgalvis no Vācijas meklē slaidu sirdsāķīti Baltijā

2 komentāri
Amizants sludinājums: sirmgalvis no Vācijas meklē slaidu sirdsāķīti Baltijā
Foto: beautyleg2015, Flickr

Meklēt mīlestību nekad nav par vēlu, pat tad, ja esi krietnā vecumā un iecerēto meklē ārpus savas valsts robežām. Tam amizants apliecinājums ir kāda vācu pensionāra aicinājums atsauktais slaidai būtnei no Baltijas valstīm.

Iepazīšanās slejās presē un internetā dažkārt iespējams atrast sludinājumus, kas liek uzdot jautājumu: kas, pie velna, ir tas? Tieši to dara arī kāds mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājs, kurš ar neviļus uzieto iepazīšanās sludinājumu nolēma padalīties.

Sludinājumā sirmgalvis dižojas ar saviem hobijiem, augumu un ”īslaicīgi gariem matiem”. Laimes meklētājs gan nav norādījis ne sirdsdāmas, ne savu vecumu, kas patiesībā nojaušams vien pēc pievienotās fotogrāfijas. 

“Labdien! Mani sauc Peter, es meklēju tieši Tevi, sirsnīgu, slaidu Baltijas sievieti ilgstošai draudzībai vai mīlestībai. Arī Tavi bērni gaidīti.

Man pieder 25 gadus veca automašīna, ar kuru parādīšu Tev jaukas vietas. Dosimies uz pludmali, sēdēsim kafejnīcās un daudz laika pavadīsim kopā.

Man patīk mūzika, gleznot, sarunas, fotografēt, peldēt, TV dokumentālie raidījumi, šahs utt. Esmu ar labu humora izjūtu, sirsnīgs, godīgs, nesmēķēju un alkoholu lietoju ļoti mēreni. Esmu 186 cm garš ar īslaicīgi gariem matiem. Tev būtu jāsaprot vismaz nedaudz angļu vai vācu valoda.

Lūdzu atbildi ar jauku garu vēstuli un savu fotogrāfiju, sūtot pa pastu: Peter Ansinn, Kinzigheimer Weg 41, 63450 Hanau, Germany,” lasāms sludinājuma tekstā Latvijas laikraksta Laimīgā Programma iepazīšanās slejā.