Sirds plosoši: Brazīlijas aizsarga pēcspēles intervija

Komentāri

Iespējams, viens no šī Pasaules kausa labākajiem spēlētājiem, kurš prot izcelties ne tikai ar māku laukumā atbruņot pretinieku, bet arī ar neizsakāmo cilvēcību, sniedza sirdi plosošu interviju pēc spēles. Ne velti tiek uzskatīts, ka tieši Davids Luiss ir (vai, precīzāk, nu jau bija) šī turnīra mājinieku komandas dvēsele.

Vakar, pirmajā Pasaules kausa pusfinālā, kurā tikās Vācijas un Brazīlijas futbola izlases, mājinieki brazīļi cieta nežēlīgu apkaunojumu, zaudējot ar 1:7. Izredzes uz spēlēšanu finālā vācieši jau noslēdza 28. minūtē, kad tika gūti 5. (!!) vārti. Brazīlijas izlases aizsargs, pilnajā vārdā Davids Luiss Moreira Marinju, ar asarām acīs pēc sakāves pret Vācijas tanku teica aptuveni šādi: “Es atvainojos visiem, es atvainojos Brazīlijas faniem. Mans mērķis bija likt cilvēkiem smaidīt. Cilvēki zina, cik man tas ir svarīgi – darīt Brazīliju laimīgu, jo sevišķi, ja tas ir pateicoties futbolam.

Viņi bija labāki. Viņi bija labāk mobilizēti šai spēlei. Viņi spēlēja labāk. Šī ir ļoti skumja diena, bet diena, no kuras varam mācīties ļoti daudz.”

Asaras nerimstas līdz pat intervijas beigām. Šī ir, iespējams, emocionalākā un smagākā pēcspēles intervija futbola vēsturē, kādu būsiet skatījuši.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl