Komentāri

Pusnakts sarunu šovā septiņos ar Jāni Skuteli šoreiz viesis bija mūziķis Jānis Šipkēvics juniors, kurš pozitīvā gaisotnē interesentiem pastāstīja, kas noticis ar grupu Instrumenti, kā arī raidījuma laikā tika mēģināts noskaidrot, kā cilvēki tiek galā ar skumjām, ka Ziemassvētki jau tūlīt beigsies.

Tika radīta arī ļoti normāla Ziemassvētku dziesma, kas kādu skatītāju pavisam noteikti iedzina vieglā, iespējams, pozitīvā depresijā, kur tika pārveidota Priecīgi Ziemassvētki klāt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis atklāja, ka Instrumenti ir sveiki un veseli, nekur nav pazuduši, kas nozīmē labas ziņas grupas faniem – ļoti iespējams, ka no viņiem jaunu dziesmu apkopojumu sagaidīsim jau nākamā gada ziemas saulgriežu laikā. Tika arī rādīts materiāls, kurā asprātīgā veidā tika parādītas skumjas un ilgas ar Reini Sējānu galvenajā lomā.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl