Singapūras Satīns izlaiž jaunu hitu vēl1vajg

2 komentāri
Singapūras Satīns izlaiž jaunu hitu vēl1vajg
Foto: ekrānuzņēmums, Toms Svilāns

Aizvadītajā koncertā klubā Coyote Fly tika pirmatskaņots singls vēl1vajg, kurš ar savu lipīgo piedziedājumu un meldiņu momentāni iekaroja klausītāju ausis. Pēc fanu lūguma un grupējuma vēlēšanās, par godu singlam tika radīta īpaša ballīte koncertzālē Pūce, kuras laikā tika filmēts singla videoklips.

Ansambļa menedžera Olafa komentārs: “Radot klipu, mēs vēlējāmies panākt autentiskuma sajūtu, jo parasto Latvijas grupu “klipi” tiek filmēti trešdienā plkst. 12.00 dienā. Tas ir samāksloti, vulgāri, neprofesionāli un uzspēlēti, jo cilvēki tēlo emocijas, nevis atpūšas, atšķirībā no mūsu klipa, kur viss ir īsts un no tīra satīna.”

Foto

Ar pārējiem grupas pārstāvjiem diemžēl sazināties nebija iespējams, jo mākslinieki patlaban esot pārāk aizņemti, strādājot pie nākamajiem superhitiem un nevēloties tērēt dārgo laiku sarunās ar medijiem.

Klipu producēja Singapūras Satīna režisors no Lietuvas – KING YENOTE.

Video

Singapūras Satīns sevi plašākai sabiedrībai pieteica decembra sākumā, savā oficiālajā YouTube kontā publicējot pirmo miksteipu, ar tādiem hītiem, kā Aijo Beness, Džons, Ryanair, Tinder ku*es u.c. Tas ātri vien pāršalca Latvijas sabiedrību, taču puiši nedomā apstāties pie sasniegtā. Bijusi arī pirmā publiskā uzstāšanās un tuvākajā laikā gaidāmi vēl daži pārsteigumi.

2 komentāri