Singapūra cer kļūt par Āzijas modes galvaspilsētu

Komentāri
Singapūra cer kļūt par Āzijas modes galvaspilsētu
Foto: EPA/ LETA

Sākusies Singapūras modes nedēļa. To ar savu jaunāko kolekciju atklāja beļģu izcelsmes amerikāniete Diāna fon Firstenberga, bet modes nedēļas finālā savu veikumu demonstrēs dizainere Viktorija Bekhema.

Lai gan Diānas fon Firstenbergas kolekcija Kārdinājums pirmo reizi tika izrādīta februārī Ņujorkā, māksliniece nolēma to atvest arī uz Singapūra, jo tērpu radīšanā iedvesma gūta tieši Āzijā. Iepriekšējo reizi māksliniece Singapūrā viesojās pirms pieciem gadiem. Viņai te patīk, jo pilsēta ir ļoti dinamiska, pat tik īsā laika sprīdī tās seja atkal mainījusies.

Singapūras modes nedēļas rīkotāji visiem spēkiem cenšas iekarot savu vietu starptautiskajā modes kalendārā. Tas ir iemels, kāpēc uz modes skatēm ielūgtas daudzas pasaules līmeņa slavenības. Tiek ziņots, ka atsevišķas modes skates apmeklēs arī Holivudas zvaigzne, austrāliete Keita Blanšeta.

Modes nedēļas rīkotāji neslēpj savus ambiciozo mērķi – kļūst par modes megapoli Āzijā. Viņi apzinās, ka Singapūrai nav atbilstošās industrijas, kas ražo audumus vai šuj gatavo produkciju, taču šī ir vieta, kur tie, kas meklē, var atrast talantīgākos Āzijas dizainerus. Viņi ir iemesls, kāpēc Singapūrā ir Firstenberga, kas ieņem prezidentes amatu ASV tērpu mākslinieku asociācijā. Viņa gatavo Āzijas jauno talantu braucienu uz Ņujorku jau nākamajā mēnesī.

Singapūras modes nedēļa ilgs piecas dienas. Modes parādes finālā savus jaunākos modeļus izrādīs britu dizainere Viktorija Bekhema.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl