Simfoniskais orķestris pārsteidz ar koncertu lielveikalā

Komentāri

Vācijas simfoniskais orķestris sarīkojis koncertu kādā no Berlīnes lielveikaliem. Kopumā tajā piedalījušies ap tūkstoš mūziķu.

Flašmobs jeb zibakcija nav nekas jauns un pasaulē notiek bieži, taču pasākuma organizētājs – pasaulē pazīstamais japāņu izcelsmes amerikāņu diriģents Kents Nagano – ko tādu darījis pirmo reizi. Maestro sadarbojies teju ar visiem izcilākajiem orķestriem – Vīnes, Berlīnes un Ņujorkas filharmoniķiem, Čikāgas, Londonas un Monreālas simfonisko orķestri un izaicinājumam sarīkot zibakciju lielveikalā piekritis pēc meitas iedrošinājuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

””Tev ir jābūt atvērtam,” viņa teica. Nebaidies no tā, vienkārši esi starp cilvēkiem un tu būsi pārsteigts, kādas jaunas iespējas tie tev atklās,” saka Berlīnes Simfoniskās skolas audzēkne Luīza Laborīu.

Zibakcijā diriģents sadarbojies ar Vācijas simfonisko orķestri, kā arī citiem mūziķiem, kuriem tā bija lieliska iespēja pabūt kopā ar vienu no pasaulē pazīstamu diriģentiem.

”Kad es paskatos uz cilvēkiem visapkārt, ir tik patīkami vienkopus redzēt vairākas paaudzes, kuri ir šeit atnākuši, gan bērni, gan vecāki ļaudis. Tā ir arī lieliska iespēja visiem vienkopus strādāt pie kaut kā viena. Kopumā akcijā noskatījās pusotrs tūkstotis veikala apmeklētāju, kuriem bija iespēja baudīt Verdi, Vāgnera un Bizē klasiskās mūzikas skaņdarbus izcilā diriģenta vadībā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl