Siltums nodod marihuānas audzētājus

Komentāri

Šķiet, ka veikli darboņi Hārlemas pilsētā, Nīderlandē bija padomājuši par visu – ventilāciju, apgaismojumu, nepieciešamo augsni un visu citu, lai izaudzētu bagātīgu marihuānas ražu, lai ar to nopelnītu krietnāku naudas žūksni. Un, lai cik tas būtu netaisnīgi – marihuānas audzētājus iegāza nekas cits, kā apkure un siltums!

Ja ieskatās bildē, kas publicētas Hārlemas policijas iestādes Twitter kontā, sākotnēju neizpratni izraisa fakts, ka kādas mājas jumts plašā puslokā nav apsnidzis, kamēr blakus esošo namu jumtus sedz sniega kārta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neizpratnē, acīmredzot, bija atbildīgo dienestu darbinieki un nolēma pārbaudīt – sak’ varbūt jumtā caurums un mājas iedzīvotāji maksā naudu par siltumu, kas izkūp gaisā. Taču nekā! Siltums nekur ārā neizkūpēja, bet gan bagātīgi sildīja augus, kam botāniķi devuši latīnisko nosaukumu – Cannabis jeb marihuāna, kā to pazīst ikdienas patērētājs.

Izrādās, darboņi, rūpējoties par marihuānas labsajūtu, bija tik ļoti apsildījuši ēku, ka siltums spēja izkausēt sniegu, kas bija sasnidzis uz ēkas jumta.

Uzzini, kā tiek audzēta marihuāna!

Izrādās, ka tieši siltums ir tas, kas bieži vien nodod tos, kas mājas apstākļos nolēmuši izaudzēt bagātīgu marihuānas ražu. Proti, šim augam ir nepieciešama ne tikai krietna gaismas, bet arī siltuma deva, kas ievērojami paaugstina mitekļa temperatūru uz citu apkārtesošo dzīvokļu fona. Un te nu policistiem atliek paņemt infrasarkano staru kameru, kas glīti parāda – lūk – no šī vai cita mitekļa izdalās siltums gluži kā no Jāņu ugunskura.

Tomēr nav jau teikts, ka miteklī godā turēts marihuānas rūpals – varbūt tajā ir iebūvēta, piemēram, legāla pirts!

Skaties video!

Lasi vēl