Komentāri

Modes eksperte un žurnāliste Maija Silova atklāj, ka šajā rudenī aktuāli ir bēšīgie toņi, kas kombinēti ar brūnu vai melnu krāsu. ”It kā tā ir klasika, kas dažam varbūt liekas garlaicīga, bet visa pasaulē tā ir tāda kā galvenā tendence,” skaidro M. Silova.

Pati Silova uz Rīgas Modes nedēļas atklāšanu ieradās tērpā, kas apstiprina viņas paustās atziņas par modes tendencēm pasaulē. Viņas tērps bija melns ar bēšu etnogrāfisku rakstu. Raksturojot savu tērpu, M. Silova atklāj, ka tērpu radījis apģērbu zīmols Temporary London, kas mēdz rotaļāties ar etnogrāfiskiem elementiem. ”Man tas iepatikās, ka tam ir sava noskaņa.  Tas nav tik klasisks, tajā pašā laikā arī nav pārlieku ekscentrisks, kas man nebūtu tuvs,” par zelta griezumu tērpa izvēlē stāsta M. Silova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl