Komentāri

Emocijas, emocijas un vēlreiz emocijas – uz skatuves esam pieraduši viņu redzēt pavisam citādu nekā tad, ja viņai iedod tastatūru un datorspēles. Ceturtdienas GameFace raidījumā viesojās dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber.

Līdz šim raidījuma otrajā sezonā rubrika Personību kauja kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu, un tajā viesojušies daudzi radošo nozaru pārstāvji – žurnālisti, TV personības un pat pavārs, bet tagad kārta arī pašmāju atpazīstamajai dziedātājai Aijai Vītoliņai. Kādus rezultātus sagaidīsim no viņas veikuma, skaties video!

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl