Komentāri

Emocijas, emocijas un vēlreiz emocijas – uz skatuves esam pieraduši viņu redzēt pavisam citādu nekā tad, ja viņai iedod tastatūru un datorspēles. Ceturtdienas GameFace raidījumā viesojās dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber.

Līdz šim raidījuma otrajā sezonā rubrika Personību kauja kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu, un tajā viesojušies daudzi radošo nozaru pārstāvji – žurnālisti, TV personības un pat pavārs, bet tagad kārta arī pašmāju atpazīstamajai dziedātājai Aijai Vītoliņai. Kādus rezultātus sagaidīsim no viņas veikuma, skaties video!

Video

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl