Komentāri
Sieviete nomet svaru un iemūžinās neparastās fotogrāfijās
Foto: instagram/shootblake

Kanādiešu fotogrāfs un notievēt griboša sieviete apvieno spēkus neparastā fotoprojektā, veidojot savdabīgas kolāžas pirms un pēc 68 kg zaudēšanas.

Kad Beta Berda (Beth Beard) nolēma atbrīvoties no 150 mārciņām jeb 68 kilogramiem, viņai un viņas draugam, Toronto dzīvojošajam fotogrāfam Bleikam Morovam (Blake Morrow) radās ideja savdabīgai fotosērijai. Proti, vienā portretā apvienot Betas līdzšinējo izskatu ar jauno tēlu, kad viņa būs atbrīvojusies no cerētajiem liekajiem kilogramiem. Rezultātā tapa fotostāsts, kam tika dots nosaukums Beth Project.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāfs B. Morovs akcentē, ka fotogrāfiju apstrādes programmu Photoshop izmantojis vien kolāžu veidošanas nolūkos un nav veicis korekcijas, lai pārveidotu Betas ķermeni ne pirms, ne pēc lielā notikuma sievietes dzīvē. Būtiskā svara zaudēšana Betai prasīja divus gadus.

Vairāk informācijas par fotogrāfu Bleiku Morovu meklē viņas mājaslapā blakemorrow.ca!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl