Komentāri
Sieviešu dienas rallijā uzvarējusi dāmu ekipāža Love and Peace
Foto: BTA Sieviešu dienas rallijs 2014

Vakarnakt ar krāšņu apbalvošanas ceremoniju koncertu klubā Godvil noslēdzās jau septītais BTA Sieviešu dienas rallijs. Šogad rallijā piedalījās 486 dāmu ekipāžas, vienkopus pulcējot teju 1500 dāmas. BTA Sieviešu dienas rallijā 2015 1. vietu ieguva dāmu ekipāža Love and Peace. 2. vietā ierindojās dāmu ekipāža Pērkons meitenes, savukārt godpilno 3. vietu ieguva komanda Neatkarīgā piekare.

BTA Sieviešu dienas rallija 2015 uzvarētājas – Love and Peace dāmu ekipāžas pilote un stūrmane – balvā no pasākuma ģenerālsponsora – apdrošināšanas sabiedrības BTA Insurance Company SE – ieguva  ceļojumu uz Turciju, kur dāmas varēs atpūsties septiņas naktis pieczvaigžņu viesnīcā, izbaudot all inclusive piedāvājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrās un trešās vietas ieguvējas – Pērkons meitenes un Neatkarīgā piekare komandu pārstāves – balvā saņēma dāvanu kartes no viesnīcas – restorāna Port Hotel, kur dāmām būs iespēja relaksēties atpūtas kompleksā Lagūna, kā arī ražotāja Bosh instrumentus un profesionālos augstspiediena mazgātājus.

Visi BTA Sieviešu dienas rallija 2015 kopvērtējuma rezultāti!

Šogad jau otro gadu pēc kārtas BTA Sieviešu dienas rallija kontrolpunktos dāmām bija jāveic ne tikai atjautības, veiklības un precizitātes uzdevumi, bet arī izglītojoši uzdevumi, lai pārliecinātos par savām zināšanām un prasmēm drošā auto vadīšanā, tai skaitā, atbilstoši norādītajai situācijai bija jāizvieto uz ceļa avārijas trīsstūris, pareizi jānovieto stāvēšanai transportlīdzeklis, kā arī jāizpilda dažādi testa uzdevumi. Kopumā rallija ietvaros dāmām bija jāatrod 13 kontrolpunkti un dienas laikā jānobrauc aptuveni 300 kilometru garš maršruts.

Vērtējot dāmu startu, rallija tiesneši atzinuši, ka, neraugoties uz to, ka dažas dāmas bijušas nedaudz aizmāršīgas, jo vairākos kontrolpunktos atstātas dažādas dāmu personīgās mantas, piemēram, telefoni, pierakstu klades u.c. lietas, bet dažas dāmu ekipāžas bija nedaudz apmaldījušās un novirzījušās no rallija maršruta, kopumā dāmas šogad ļoti veiksmīgi veikušas visus uzdevumus. Savukārt BTA Sieviešu dienas rallija dalībnieces atzina, ka rallijs bija aizraujošs un interesants, ar pozitīviem mirkļiem bagāts.

Apkopojot datus par rallija dalībniecēm, BTA Insurance Company SE noskaidroja, ka rallija dalībnieču vidējais vecums bija 32 gadi. Jaunākajai pilotei bija 18 gadi, savukārt jaunākā stūrmane bija tikai 14 gadus jauna. Turpretim gan vecākajai pilotei, gan vecākajai stūrmanei bija 57 gadi. Rallijā piedalījās dāmas no dažādiem Latvijas novadiem, pārstāvot ne tikai Latvijas galvaspilsētu, bet arī Zemgali, Kurzemi, Vidzemi un Latgali. Aptuveni puse no dalībniecēm bija no Rīgas.

Piedaloties rallijā, dāmas bija ne tikai pašas krāšņi sapucējušās atbilstoši ekipāžas nosaukumam, bet arī izgreznojušas savus transportlīdzekļus.

Kā ik katru gadu, BTA Sieviešu dienas rallijā dāmas dodas ar visdažādāko marku un lieluma automašīnām. Arī šogad rallijā piedalījās dāmas gan ar mazām automašīnām Volkswagen vabolītes, Mini Cooper, gan ar sportiskām automašīnām, gan smalkām un glaunām automašīnām Cadillac, Chrysler, Infinity, Lexus, Porsche, gan arī apvidus automašīnām Jeep, Dodge, Land Rover, Range Rover un pat minibusu.

Gandrīz 1500 dalībnieču pulkā BTA Sieviešu dienas rallijā 2015 startēja arī tādas sabiedrībā atpazīstamas dāmas kā dziedātāja Liene Šomase, skaistumkonkursa Mrs. Grandma Universe 2013 dalībniece un titulu Mrs. Grandma GLOBE 2013 un Mrs. Grandma STAR 2013 ieguvēja Lilita Siliņa, TV raidījumu vadītāja Lelde Lietaviete, kā arī uzņēmēja Marika Ģederte un skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, kuras šogad rallijā piedalījās jau piekto reizi.

Pirmās rallija ekipāžas finišu Rīgā, Mūkusalas ielā 71, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, sasniedza pulksten 14:30. Savukārt noslēguma ballīte koncertu klubā Godvil sākās pulksten 20:00. Apbalvošanas pasākumu vadīja Santa Dejus un Artūrs Breidaks. Vakara gaitā dāmas priecēja dažādi priekšnesumi, uzrunu dāmām teica arī ilggadējais rallija vadītājs un radio balss Kaspars Upacieris (Ufo), bet par pozitīvu muzikālo gaisotni rūpējās rokgrupa Linga.

Vakar, 7. martā, BTA Sieviešu dienas rallija 2015 apbalvošanas ceremonijas ietvaros papildus godpilno pirmo trīs vietu ieguvēju sveikšanai, pasākuma atbalstītāju sarūpētās veicināšanas balvas tika pasniegtas arī šādās 18 nominācijās:

 • Feinākā uzņēmuma ekipāža – Sēnes uz ceļa
 • Modīgākā ekipāža- Trakie zaķi
 • Izklaidīgākā ekipāža- Monster High dolls
 • Elegantākā ekipāža – Super Mario Māsīcas
 • Izpalīdzīgākā ekipāža – Latvijas Maiznieka saldās
 • Spožākā ekipāža- Zigzaga pa ceļu
 • Melnākā ekipāža- Tukuma māsas
 • Visatraktīvākās frizūras- The Hunger Games: Catching Cars
 • Seksīgākās autobraucējas- Mūsdienu garša
 • Sapņu komanda- Braucu ar VW, domāju par BMW
 • Kontrolpunktu karalienes – Vilcenes
 • Skaistums un drošība – Peldētājas zuzannas
 • Velnišķīgākajai komandai – Batwomen
 • Tehniskākā ekipāža – X99 Motopeles
 • Viesmīlīgākā ekipāža – De Lukss
 • Veselīgākā ekipāža – mammadaba
 • Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas Klīnikas simpātija – Samariešu palīdzīgās rociņas
 • Atraktīvākās vingrotājas – Ledenes

Lasi vēl