Komentāri

Neatkarīgi no dziedātājas veselības likstām, kuru rezultātā ārsti viņai ieteikuši gadu ar mūziku nenodarboties un pat neklausīties to, nupat nācis klajā viņas jaunais albums kopā ar reperi Rassell, kurš ir arī šā diska producents, kā arī dziedātāju Edvardu Griezi. Kopā ar to ticis prezentēts arī vienas kompozīcijas – Ziema – videoklips.

Berezina šogad piedalījās arī pašmāju Eirovīzijas atlases konkursā, kurā gan diemžēl tālāk par pirmo kārtu netika. Tagad viņa turpina strādāt, un pieteikusi sevi ar jaunu dziesmu un albumu. Albumā ir apkopota 21 dziesma, kas tapa pēc iepriekšējā Rassell un Sabīnes Berezinas kopīgā albuma Dzīvo brīvi, kas iznāca 2012. gada septembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Berezina šovos un ikdienā

Jaunajā albumā var atrast jau publikai labi zināmus singlus, no kuriem daudziem ir izveidoti arī videoklipi, piemēram, albuma tituldziesma Esi kustībā, Ja vien esi tu, Viss bumbās, Pretī nākam tev, Tava pasaule un citas, kā arī jaunas un vēl nedzirdētas kompozīcijas. Albuma muzikālais skanējums veido virkni ar pēdējo 3 gadu aktuālāko deju mūzikas trendu iezīmēm – Electropop, Dance-pop, Deep House, Big Room House, Pop-rap, R&B u.c.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl