Sex, hugs & rock’n’roll – lieliskākā teksta tiešraide no Positivus festivāla!

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs
Sex, hugs & rock’n’roll – lieliskākā teksta tiešraide no Positivus festivāla!
Foto: Artis Leinišs/LETA

Šis gads Salacgrīvā būs īpašs – par to šaubu nav, jo jau desmito reizi šī pilsēta uzņems lielāko mūzikas un mākslas festivālu Baltijā. Apaļa jubileja Positivus’am, par kuru jau otro reizi tiks ziņots taisni no karstā punkta īpašajā portāla Skaties.lv teksta tiešraidē. Tajā tiks dokumentēts tas, ko varbūt citi palaiduši garām.

Tiem, kas nezina, mans vārds ir Kārlis, un es darbojos šī lieliskā portāla Izklaides sadaļā. Jau pagājušajā gadā atrādīju Positivus’u nedaudz no cita skatupunkta – kur trakākā ballīte, kurš piedāvā lētāko alu, izdevīgāko piedāvājumu pusdienām, kā arī, protams, cik pokemonu pa šīm brīvdienām noķerti un kur tie spieto visvairāk.

Mans tīņu vecuma sapnis bija kādu reizi uz festivālu aizbraukt ar sev piestiprinātu kameru, šis būs kaut kas līdzīgs, tikai teksta un bilžu formātā. Ziņošu par šo, to un it neko – tā, lai arī mājās palicēji varētu noķert to festivālu sajūtu, kāda tā būtu uz vietas. Ja vēlies ar mani sazināties, droši meklē sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Atjaunot

Teksta tiešraide