Komentāri

2. Kafija ir atklāta!

2/8

Kafija un nauda

Foto: Pixabay.com

Ik gadus visā pasaulē tiek izdzerts ap 500 miljardiem kafijas tasīšu, kas šo leģendām un mītiem apvīto dzērienu padara par pasaulē otru populārāko bezalkoholisko dzērienu. Ņemot vērā to, kur tiek audzēta kafija un kā tā nonāk līdz patērētajam, tad ir secināts, ka kafija ir arī pasaulē otrs ienesīgākais tirdzniecības produkts uzreiz aiz naftas. Tāpēc, ja vēlies palikt stāvus bagāts, varbūt jāpievēršas kafijas tirdzniecībai?

2. Kafija ir atklāta!

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl