Seriāls Troņu spēle pārspējis ”pirātu” rekordu

Komentāri
Seriāls Troņu spēle pārspējis ”pirātu” rekordu
Publicitātes foto

Episkā fantāzijas seriāla Troņu spēle (Game of Thrones) pēdējās sezonas piekto sēriju nelegāli lejupielādējuši 2,2 miljoni interneta lietotāju, tādējādi tas kļuvis par savdabīgu rekordistu.

”Pirātu” rekords pārspēts tikai 12 stundas kopš sērijas parādīšanas televīzijas ekrānos.

Seriāls Troņu spēle jau trīs gadus pēc kārtas ir visvairāk nelegāli lejupielādētais televīzijas seriāls pasaulē. Katru gadu nelegālo lejupielāžu skaits palielinās par gandrīz 50 procentiem, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Visaktīvāk interneta pirāti darbojas Brazīlijā, otrajā vietā ierindojas Francija, tai seko ASV un Kanāda.

Episkā fantāzijas drāma Troņu spēle ir visvairāk skatītais seriāls un globāls televīzijas fenomens, kas top pēc rakstnieka Džordža R. Mārtina romānu sērijas Dziesma par ledu un uguni. Seriāla darbība norisinās iedomātā pasaulē, kas līdzinās viduslaiku Eiropai, kur vairākas ietekmīgas dzimtas cīnās par Dzelzs troni un varu visās Septiņās karaļvalstīs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl