Tavas septiņas jautrākās minūtes šodien: kad smiekli ir smieklīgāki par video…

Komentāri

Tiem, kas internetā meklē smieklīgus video, zina, ka tādu ir daudz un dikti, bet bieži vien uzfilmētajam materiālam smieklīgāki ir smiekli fonā nekā pats video. YouTube giganti FailArmy ir apkopojuši tieši tos materiālus, kur fons ir jautrāks par pašu saturu.

Protams, šis ir ideālais apvienojums, jo apkopo gan smieklīgus atgadījumus, gan arī smieklus, ja tiem pievērš pastiprinātu uzmanību. Šajā septiņu minūšu jestrajā video redzams viss, sākot ar ekstrēmajiem sporta veidiem un beidzot ar neveiklībām mājas apstākļos. Noskaties un smejies vesels!

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl