Komentāri
Sēņu bildei Latvijas Valsts profilā – tūkstošu simpātijas visā pasaulē
Foto: facebook.com/IfYouLikeLatviaLatviaLikesYou

Septembra sākumā Latvijas Valsts profila “If You Like Latvia, Latvia Likes You” tūrisma sadaļā “Travel in Latvia” ievietotā fotogrāfija ar baravikām jau sasniegusi 204 tūkstošus interesentu un ieguvusi vairāk nekā 4400 simpātiju klikšķu.

Pagājuši tikai divi mēneši, kopš populārajā sociālajā tīklā facebook.com Latvijas Valsts profils “If You Like Latvia, Latvia Likes You” bagātināts ar tūrisma sadaļu, un Valsts profils pieredzējis nebijuši lielu apmeklējumu plūsmu – vairāk nekā 1,2 miljonus skatījumu mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Analizējot augusta – pirmā īstā sadaļas darba mēneša – rezultātus, jāatzīst, ka tie ir ļoti iepriecinoši,” uzsver Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) interaktīvo risinājumu attīstības speciāliste Līna Ivanova. “Visus astoņus augustā ievietotos vēstījumus redzējuši vairāki desmiti tūkstošu cilvēku, piemēram, stāstu par Aglonu – tuvu pie 70 tūkstošiem, Rīgas pilsētas svētku ziņu – vairāk nekā 65 tūkstoši, bet videofilmiņu par mūsu vasaru – pāri par 60 tūkstošiem.”

TAVA speciāliste vērš uzmanību uz tūrisma sadaļas apmeklētāju aktivitāti, paužot simpātijas jeb “laikojot” un komentējot ziņas, bet it īpaši – “šērojot” tos draugiem. “Ja cilvēki vēlas ar ziņām dalīties, tas nozīmē, ka ziņas ir patiešām saturīgas un kvalitatīvas,” spriež Līna Ivanova.

Jau tuvākajā laikā tūrisma sadaļā plānota pirmā mikro kampaņa, kas neparastā, pievilcīgā veidā stāstīs par Latvijas dabas bagātībām – pļavu, mežu un dārzu ar ogām, sēnēm, zāļu tējām un citām veltēm.

Valsts profilu sociālajā tīklā facebook.com Latvijas Institūts izveidoja pirms divarpus gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl