Komentāri
Seksīga, ar lielām krūtīm un lielisku balsi – tā ir Džesa Grīnberga!
Foto: ekrānuzņēmums

Lai aktīvākais video publicēšanas periods viņai bija pirms diviem gadiem, šīs dāmas dabas dotumus, lielisko balsi un ģitārspēli nedrīkst palaist garām – Džesas Grīnbergas YouTube kanālam seko vairāk kā viens miljons abonentu. Un diezgan pamatoti!

Viņas video visi ir pilnīgi vienādi – meitene sēž ar ģitāru, ir ietērpusies apģērbā, kas īpaši izceļ viņas krūtis, un dzied pasaulē zināmu dziesmu kaverversijas uz rozā durvju fona. Un dara to ļoti labi! Pēdejos video 1994. gadā dzimusī daiļā būtne ievietojusi pirms četriem mēnešiem. Viņa izpildījusi tādas roka leģendas kā Led Zeppelin, AC/DC, Bobs Dilans, Metallica u.c. Pēdējais veikums no viņas ir nupat atkal apvienojušās grupas Guns ‘N Roses viens no superhītiem Sweet Child of Mine.

Video

Meitene nāk no Londonas, un 2015. gadā bija absolūta YouTube sensācija. Pagājušājā gada novembrī viņa sasniedza savu pirmo miljonu savam YouTube kontam, bet viņas video kopumā noskatīti vairāk kā 100 miljonu reižu. Arī sociālajos tīklos viņa ir gana populāra – Facebook lapai ir vairāk kā 800 tūkstoši sekotāju, Instagramā viņas bildes katru dienu cer ieraudzīt 158 tūkstoši sekotāji, bet tviterī viņai ir vairāk kā 58 tūkstošu liela auditorija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl