Seksīga, ar lielām krūtīm un lielisku balsi – tā ir Džesa Grīnberga!

Komentāri
Seksīga, ar lielām krūtīm un lielisku balsi – tā ir Džesa Grīnberga!
Foto: ekrānuzņēmums

Lai aktīvākais video publicēšanas periods viņai bija pirms diviem gadiem, šīs dāmas dabas dotumus, lielisko balsi un ģitārspēli nedrīkst palaist garām – Džesas Grīnbergas YouTube kanālam seko vairāk kā viens miljons abonentu. Un diezgan pamatoti!

Viņas video visi ir pilnīgi vienādi – meitene sēž ar ģitāru, ir ietērpusies apģērbā, kas īpaši izceļ viņas krūtis, un dzied pasaulē zināmu dziesmu kaverversijas uz rozā durvju fona. Un dara to ļoti labi! Pēdejos video 1994. gadā dzimusī daiļā būtne ievietojusi pirms četriem mēnešiem. Viņa izpildījusi tādas roka leģendas kā Led Zeppelin, AC/DC, Bobs Dilans, Metallica u.c. Pēdējais veikums no viņas ir nupat atkal apvienojušās grupas Guns ‘N Roses viens no superhītiem Sweet Child of Mine.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meitene nāk no Londonas, un 2015. gadā bija absolūta YouTube sensācija. Pagājušājā gada novembrī viņa sasniedza savu pirmo miljonu savam YouTube kontam, bet viņas video kopumā noskatīti vairāk kā 100 miljonu reižu. Arī sociālajos tīklos viņa ir gana populāra – Facebook lapai ir vairāk kā 800 tūkstoši sekotāju, Instagramā viņas bildes katru dienu cer ieraudzīt 158 tūkstoši sekotāji, bet tviterī viņai ir vairāk kā 58 tūkstošu liela auditorija.

Lasi vēl