Šefpavārs atklāj, kas ir īstā Jūrmalas garša

Komentāri

Jūrmalas Kūrorta svētku laikā laukums pretim Majoru dzelzceļa stacijai Jomas ielā pārtapis par elegantu pop-up brīvdabas restorānu.

“Jūrmalas garša ir svaigi produkti. Mūsu gadījumā tie varētu būt grieķu salāti vai mazsālīti gurķīši, vai arī aukstā zupa, kuras slepeno recepti piedāvājam,” stāsta Mesty Gournment saimnieks Krišs Zupiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks un gatavs ar pilnu krūti mesties arī muzikālos notikumos.

Jūrmalas Kūrorta svētkos viens no svarīgākajiem notikumiem mūzikas mīļotājiem būs Justa Sirmā pirmais koncerts pēc atgriešanās no Eirovīzijas. “Viņš noteikti savu Heartbeat nodziedās ar milzīgu kori, kas viņam piebalsos no skatītāju puses,” norāda DJ Toms Grēviņš. Uz ZZ Festivāla skatuves kāps arī Triānas Parks, Edavārdi, Olas un Frankie Animal no Igaunijas.

Svētku vakara programmā Majoru pludmalē uz lielās skatuves uzstāsies grupa Carnival Youth un kā dāvinājumu Jūrmalas pilsētai koncertu sniegs dziedātāja Laima Vaikule.

Vairāk par Jūrmalas kūrorta svētku gaitu skaties video!

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl