Komentāri

Kamēr mūsu valstī atlase uz Eiropā lielāko dziesmu konkursu noritēs tikai nākamgad, kaimiņvalstī tā jau rit pilnā sparā. Šodien internetu pāršalca video ar izgriezumiem no Baltkrievijas Eirovīzijas atlases pusfināla, kurā redzami daži varianti, kuri potenciāli varētu pārstāvēt valsti šajā pavasara lielajā pasākumā. Lieki piebilst, ka neviens no viņiem fināla netika.

Uz atlasi kopumā pieteicās 65 mākslinieki un apvienības, kas vēlējās izmēģināt savus spēkus. Zālē arī sēdēja žūrija, kura nereti palūdza māksliniekiem priekšlaicīgi atstāt skatuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Taču galu galā Baltkrievija veiksmīgi tika arī pie 13 veiksmīgiem priekšnesumiem, kuri tad arī turpinās cīņu par ceļazīmi uz 2017. gada Eirovīzijas finālu, kas norisināsies Kijevā.

Video: Aizeks Naitingeils (Vadims Kapustins) – On the Red Line

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl