Komentāri

Kamēr mūsu valstī atlase uz Eiropā lielāko dziesmu konkursu noritēs tikai nākamgad, kaimiņvalstī tā jau rit pilnā sparā. Šodien internetu pāršalca video ar izgriezumiem no Baltkrievijas Eirovīzijas atlases pusfināla, kurā redzami daži varianti, kuri potenciāli varētu pārstāvēt valsti šajā pavasara lielajā pasākumā. Lieki piebilst, ka neviens no viņiem fināla netika.

Uz atlasi kopumā pieteicās 65 mākslinieki un apvienības, kas vēlējās izmēģināt savus spēkus. Zālē arī sēdēja žūrija, kura nereti palūdza māksliniekiem priekšlaicīgi atstāt skatuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Taču galu galā Baltkrievija veiksmīgi tika arī pie 13 veiksmīgiem priekšnesumiem, kuri tad arī turpinās cīņu par ceļazīmi uz 2017. gada Eirovīzijas finālu, kas norisināsies Kijevā.

Video: Aizeks Naitingeils (Vadims Kapustins) – On the Red Line

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl