Saulrieti, kultūra un atpūta – Jūrmala brīvdienās aicina ciemos

Komentāri

Jau par tradīciju Jūrmalā ir kļuvis īpaši godināt vasaras saulgriežus. Laiku, kad dienas gaismu baudām krietni ilgāk nekā tumšās nakts stundas. Šogad Jūrmala aicina baudīt Līgo nakti pašā jūras krastā, neiztrūkstošs, protams, būs alus, siers un ugunskuri. Būs liela svētku skatuve. Līgotājus Jāņu naktī Jūrmalā sagaida izmeklēta programma gan koncerta, gan balles daļā.

23.jūnijā līgot Dzintaru pludmalē varēs no plkst. 20.00 svētku koncertā, kurā ar speciāli veidotu programmu uzstāsies Jūrmalas deju kolektīvi, īpašais Saulgriežu koris, Latvian Voices un solisti: Kristīne Kārkle Puriņa, Krišjānis Norvelis, Anta Eņģele un Gints Smukais. Iedegsim lielus ugunskurus, uguns ir viens no centrālajiem saulgriežu simboliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lustīga līgošana turpināsies no plkst. 23.00 – 4.00. Vakara otrajā daļā varēsim izdejoties, jo skanēs dažādu laiku latviešu estrādes mūzika, leģendāri skaņdarbi, īpaši trīsdesmito, septiņdesmito un astoņdesmito gadu melodijas. Balli pavadīs īpašais vasaras saulgriežu orķestris Madara Kalniņa vadībā. Ballē piedalīsies Trio Limonāde, Zane Dombrovska, Vineta Elksne, Elza Rozentāle, Ingus Pētersons, Nauris Puntulis, Žoržs Siksna, Edijs Šnipke un Juris Jope.

Katrs darbs un programma ir izmeklēta, un tos izpildīs gan operas, gan estrādes solisti, būs kori un deju kolektīvi, kopumā pāris simti dalībnieku.

Vasaras saulgrieži, zāļu diena, ir viskrāšņākais laiks, kad viss zied, saule ir visaugstāk, daba ir pilnbriedā un enerģijas visvairāk, aicinām ikvienu tieši šādās noskaņās sagaidīt Jāņu nakts rītu Jūrmalā!

Par izklaides svētkiem līdz Līgo svētkiem skaties video!

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl