Sasniegts jauns pasaules rekords matraču domino gāšanā

Komentāri

Laiks, kad Domino bija tikai galda spēle, jau sen ir pagājis. Izrādās, viegli krītošo kauliņu principu var attiecināt pat uz gultas matračiem! Vairāk nekā tūkstoš cilvēku, paļaujoties uz mīkstu piezemēšanos, sasnieguši jaunu pasaules rekordu – matraču domino gāšanā.

1200 rindās izkārtotu cilvēku, kas abām rokām pieķērušies pie tikpat liela skaita gultas matraču – tas nav nekas neparasts, ja cenšas sasniegt jaunu pasaules rekordu! Tas izdevusies ar pirmo piegājienu un aizņēmusi precīzi 13 minūtes un 38 sekundes. Par rekorda autoriem kļuvuši amerikāņu elektronisko iekārtu kompānijas Aaron darbinieki.

Ne velti rekorda sasniegšana noritējusi tik raiti. Pasākums ilgstoši rūpīgi plānots – rekorda īstenošanai noīrēta 6500 kvadrātmetru liela izstāžu zāle Merilendā. Un par stratēģisku matraču izvietošanu parūpējies speciāli nolīgts domino eksperts, kas cilvēkus kopā ar matračiem izvietojis 34 rindās.

Pirmo kauliņu jeb dalībnieku kopā ar matraci pagrūdis kompānijas vadītājs Džons Robinsons. Rekorda uzstādīšanas dalībnieki – gavilējošie uzņēmuma darbinieki – atzinuši, ka šis ir viens no labākajiem komandas gara stiprināšanas pasākumiem, kāds jebkad pieredzēts.

Video

Kompānija jauno pasaules rekordu izmanto ne tikai popularitātes vairošanai un darbinieku iepriecināšanai, bet arī cēlam mērķim. Rekordā izmantotie matrači ziedoti vairākām labdarības organizācijām Vašingtonā, kas nodrošinās 1200 gultas vietas nabadzīgām ģimenēm.

Jaunais pasaules rekords lauzis iepriekšējo – 2012. gadā Vācijā uzstādīto, kurā krita 1150 matrači. Jāpiebilst, ka arī Latvijā, krītot 111 matračiem, 2011. gadā tika sasniegts Latvijas rekords.

Lasi vēl