Sasniegts jauns pasaules rekords matraču domino gāšanā

Komentāri

Laiks, kad Domino bija tikai galda spēle, jau sen ir pagājis. Izrādās, viegli krītošo kauliņu principu var attiecināt pat uz gultas matračiem! Vairāk nekā tūkstoš cilvēku, paļaujoties uz mīkstu piezemēšanos, sasnieguši jaunu pasaules rekordu – matraču domino gāšanā.

1200 rindās izkārtotu cilvēku, kas abām rokām pieķērušies pie tikpat liela skaita gultas matraču – tas nav nekas neparasts, ja cenšas sasniegt jaunu pasaules rekordu! Tas izdevusies ar pirmo piegājienu un aizņēmusi precīzi 13 minūtes un 38 sekundes. Par rekorda autoriem kļuvuši amerikāņu elektronisko iekārtu kompānijas Aaron darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne velti rekorda sasniegšana noritējusi tik raiti. Pasākums ilgstoši rūpīgi plānots – rekorda īstenošanai noīrēta 6500 kvadrātmetru liela izstāžu zāle Merilendā. Un par stratēģisku matraču izvietošanu parūpējies speciāli nolīgts domino eksperts, kas cilvēkus kopā ar matračiem izvietojis 34 rindās.

Pirmo kauliņu jeb dalībnieku kopā ar matraci pagrūdis kompānijas vadītājs Džons Robinsons. Rekorda uzstādīšanas dalībnieki – gavilējošie uzņēmuma darbinieki – atzinuši, ka šis ir viens no labākajiem komandas gara stiprināšanas pasākumiem, kāds jebkad pieredzēts.

Video

Kompānija jauno pasaules rekordu izmanto ne tikai popularitātes vairošanai un darbinieku iepriecināšanai, bet arī cēlam mērķim. Rekordā izmantotie matrači ziedoti vairākām labdarības organizācijām Vašingtonā, kas nodrošinās 1200 gultas vietas nabadzīgām ģimenēm.

Jaunais pasaules rekords lauzis iepriekšējo – 2012. gadā Vācijā uzstādīto, kurā krita 1150 matrači. Jāpiebilst, ka arī Latvijā, krītot 111 matračiem, 2011. gadā tika sasniegts Latvijas rekords.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl