Sargās, zivis! Nāk dronētāji!

Komentāri

Noticis revolucionārs pagrieziens makšķerēšanas vēsturē. Ja līdz šim šķita, ka zivis var makšķerēt ar daudzu un dažādu variāciju makšķerēm, tad tagad ir noticis apvērsums – zivis var ķert ar dronu.

Visādi citādi jaunā makšķerēšanas iekārta ir pazīstama – aukla, pludiņš, āķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tas viss tiek kontrolēts nevis ar makšķerkātu, bet gan ar dronu, ko vada attālināti. Šai iekārtai, protams, ir zināmas priekšrocības – makšķernieks var piekļūt vietām, kas parasti ar makšķerkātu ir nesasniedzamas.

Bet, ja ir jauns zivju ķeršanas veids, ir laiks jaunvārdu radīšanai – tad zivju ķeršana ar dronu būtu dronēšana, bet pats zivju ķērājs – dronētājs?

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl