Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

8

Skorpions

Visa tā akciju, dāvanu, ziedojumu, egļu un obligāti brīvprātīgo pasākumu padarīšana tev būs līdz kaklam. Gribēsi aizbraukt, pazust vai ierakties un gulēt ziemas miegu. Bet kas tev deva!

Darba attiecībās decembra pirmajā pusē tev vajadzētu dot klusēšanas vai neiejaukšanās zvērestu. Būtībā tev būs taisnība, tikai šoreiz tā būs kā abpusgriezīgs zobens, kura savainos tevi pašu. Mēneša vidū, ja nebūsi visus visur aizsūtījis, atmosfēra nomierināsies un aktuālās problēmas atrisināsi neformālos apstākļos. Tavas jaunās idejas tiks uztvertas ar lielāku entuziasmu, ja tās prezentēsi dzerot rīta kafiju, nevis sasaucot kārtējo sapulci. Pierunā sevi apmeklēt vienu otru korporatīvo ballīti, jo nekad nevari zināt, kādu cilvēku tur satiksi. Pastāv iespēja tur iepazīties ar personu, kura izrādīsies īpaši noderīga tavu profesionālo nodomu īstenošanā.

Materiālo labklājību uzlabosi jaunajā gadā, bet šobrīd pat nesapņo par ātrajiem kredītiem, nevairo citas parādsaistības un izvairies no naudas aizdošanas.

Mīlas pinekļi šomēnes ar asām egļu skujiņām. Pat viens nelaikā un nevietā izteikts vārds var izraisīt drāmu. Tu un tavs mīļotais būsiet īpaši jūtīgi. Pasaudzējiet viens otru.

Ja tev nav mīļotā, kuru sabučot zem āmuļiem, nesteidzies atzīties kādam no taviem draugiem/draudzenēm. Diez vai tā būs laba doma.

Lai kaut nedaudz atslēgtos no visas svētku un gada izskaņas kņadas un noturētu sevi apmierinošā psihoemocionālajā tonusā, nejūties vainīgs un ļaujies pazušanas dziedinošajai vientulībai. Izmanto vakarus vai brīvdienas, lai dotos tur, kur vari nodoties tikai tam, ko prāts un sirds vēlas. Jaunajā gadā meklē iespējas izbaudīt dažādas pieredzes un, tās var būt arī galējības!

Nākamais: Strēlnieks
0 Komentāru