Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

7

Svari

Mēnesis, kuru gleznaini dēvē par brīnumu laiku, tev tiešām sagādās pārsteigumus. To patieso jēgu un ietekmi uz tavu dzīvi varēsi aptvert, tikai pieaugot laika distancei. Decembrī svarīgākā ir dvēseles harmonija un pārdomāts režīms.

Darba sfērā tev būtu jāvairās kļūt par savu personīgo ambīciju upuri. Adekvāti izvērtē savu varēšanu un neatsakies no kolēģu palīdzības, jo draud briesmas noslīkt darbu un pienākumu jūrā. Vēl jo draudīgāks tev solās būt mēneša vidus, kad var piemeklēt neparedzētie, ārkārtas vai tā dēvētie force majeure apstākļi. Esi tam gatavs un nepaniko. Situācija atrisināsies ātri un ar minimālām sāpēm. Šajā laikā atmet jebkādas domas par darba maiņu. Mēneša izskaņa jau rādās daudz harmoniskāka, būs iespējas parādīt savu intelektuālo potenciālu un izkoptās saskarsmes prasmes. Eleganti risināsi problēmsituācijas, kuras jebkuru citu nokautētu uz līdzenas vietas.

Šajā pārdomu laikā arī tevi urdīs daži mūžīgie jautājumi par jūtu dzīvotspēju, partnera piemērotību un ”kāpēc man tā” tēmu. Analizēsi, svērsi un nav izslēgts, ka mīļotajā saskatīsi vairāk mīnusu nekā plusu. Nesteidzies pārtraukt attiecības, jo pavisam drīz atklāsi, kādā greizā spogulī esi skatījis visu ainu. Ap svētku laiku visums piespēlēs unikālu iespēju tiem, kuri ir pašķīrušies, atkal mest tos kauliņus kopā. Iespējams, ieraudzīsiet viens otru pavisam citā gaismā un sapratīsiet, ka jūsu stāsts vēl nav beidzies.

Decembra sākumā tavu spēku baterijas būs patukšas, tāpēc atrodi tikai sev piemērotākos veidus, kā atgūt vitalitāti un uzturēt optimismu. Šajā gadījumā vari atļauties būt egoistisks. Sagaidot jauno gadu, droši eksperimentē ar garšvielām bagātiem un eksotiskiem ēdieniem un ne mazāk eksotiskiem dzērieniem.

Nākamais: Skorpions
0 Komentāru