Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

6

Jaunava

Kamēr citi rotās māju un sētu, svētkus gaidot, tu pūlēsies saglābt vai sakārtot to, kas mīt šajā mājā, proti, savu ģimeni. Loģika, saprāts un vēsais prāts nebūs tavi palīgi, tev būs jāsauc palīgā sirds gudrība un emocionālā inteliģence.

Profesionālajā realizācijā ir visi priekšnosacījumi, lai kļūtu par darba trieciennieku, ko senākā pagātnē dēvētu par ”piecgadi trijos gados”. Priekšniecība var palūgt uzņemties kādu ārkārtas projektu vai atrisināt kādu neordināru problēmu. Un tevi motivēs nevis iespēja saņemt prēmiju vai pavirzīties pa amatu kāpnēm, bet gan vēlme sev pašam pierādīt, ka esi uz to spējīgs. Ja esi jauna darba meklējumos, nopietni izturies pret it kā mazsvarīgiem piedāvājumiem, tieši tie var izrādīties visizdevīgākie.

Decembrī nedrīksti iesaistīties finanšu avantūrās un neļaujies pierunāties uz ”dzīvē visizdevīgāko darījumu”. Dažādi mākleri un žuļiki būs apveltīti ar zelta mēlītēm.

Kā jau minēts, attiecību sfērā decembris nebūs vienkāršs un apcerīgs laiks. Tavs mīļotais var slīkt problēmu jūrā un, protams, cilvēks, kuram ūdens smeļas mutē, nevar ļauties romantikai un kaislīgām jūtu izpausmēm. Uzmanības un mīļuma deficīts tevī modinās aizvainojumu. Uzmestā lūpa situāciju nepadarīs vieglāku, tāpēc labāk lūko pēc metodēm, kas tiešām jūs abus stiprinās un atvieglos saprašanos. Runājiet un ļoti uzmanīgi klausāties viens otrā.

Ja tava sirds vēl ir brīva, ļauj tai arī palikt šādā statusā vēl kādu brīdi. Neķeries pie katras skaistās sniegpārsliņas.

Lai jauno gadu sagaidītu pie labas fiziskās un garīgās kondīcijas, svētku atzīmēšanas scenāriji un piedāvājumi rūpīgi jāapsver. Lēmums jāpieņem racionāls, finansiāli izsvērts un ļoti savlaicīgs, izvairoties no neprognozējama vājprāta. Tad nu apdomīgā priekā!

Nākamais: Svari
0 Komentāru