Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

5

Lauva

Decembrī apkārt notiekošais mudina vērties debesīs, lai ieraudzītu Rūdolfa dāvanu kamanas, tomēr tev lietāk noderēs kārtīga sazemēšanās. Zemes lietām būs vajadzīga tava klātbūtne. Autoritārismu nomaini ar demokrātismu.

Darbos, kas nodrošina tavu iztiku, šomēnes nebūs laika ieskrieties, iešūpoties vai kā citādi pastiept gumiju. Jau no pirmajām decembra dienām vajadzēs drasēt ar pilnu jaudu. Darba procesā būs jāpiedalās, nevis tas jāuzrauga, pretējā gadījumā kolēģi izveidos vienotu flangu karā pret tevi. Un tu jau zini, viens nav karotājs. Lai gadu pabeigtu uz pozitīvas nots, pirmkārt un galvenokārt tiec galā ar sarežģītākajiem darbiem. Vari saņemt labvēlīgu attieksmi vai par rokas pieturēšanu kāpjot pa karjeras kāpnītēm, no kādas sieviešu kārtas vadītājas vai kolēģes.

Tēriņi būs ar lielu vērienu un tev raksturīgo pompu. Skaties, lai gada sākumā nebūtu jāķeras pie ātrajiem kredītiem.

Personīgajā dzīvē, paldies visiem augstajiem spēkiem, piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Ziemassvētku brīnums var notikt un tieši šomēnes vari piedzīvot sen loloto tikšanos. Jaunās attiecības ātri un vētrainu uzņems apgriezienus. Stabilajās un ilgtermiņa attiecībās nebūs garlaicības un rutīnas, tās piepildīs jautrība un nerātnums ar labiem aktiermākslas elementiem. Tavas mājas svētku laikā var pārvērsties par draugu un radu pulcēšanās vietu, par ko jutīsies pagodināts, nevis rūpju nomākts.

Veselība tevi nepievils ar vienu noteikumu, ja atteiksies no valdonības un neiesaistīsies konfliktos. Svētkos svarīgi nevis ātri pieēsties, bet gan lēnām un nesteidzīgi izbaudīt kvalitatīvu cienastu, krāšņo atmosfēru un klātesošo atzinību. Lai daudzsološs 2020. gads!

Nākamais: Jaunava
0 Komentāru