Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

4

Vēzis

Gaidot un cerot uz baltiem Ziemassvētkiem, esi drošs, ka bezdarbība un uzmanības deficīts tev nedraud. Tomēr šomēnes kā svarīgāko ierindo pašu sevi. Tev vajag gan sevi palutināt, gan pažēlot, gan nākamā gada svarīgākās vadlīnijas izštukot.

Mēneša sākumā no vadības puses vari saņemt īpaši glaimojošas uzslavas vai arī iznīcinošu nopēlumu. Viss atkarīgs no tava apsviedīguma. Šis nav eksperimentu un jaunu pieeju testēšanas brīdis. Te būs jārukā melnu muti. Mēneša otrajā pusē jau vari atļauties pacelt balsi iebildumiem, darīt pa savam vai improvizēt. Kā par brīnumu, tieši to novērtēs tavi citkārt tik piekasīgie priekšnieki. Pieaugs tava autoritāte kolektīvā un tev uzticēs vadīt kādu jaunu projektu vai pasākumu. Nebaidies no atbildības, tevī būs līderim nepieciešamais krampis.

Materiāli tiksi atalgots pēc nopelniem un svētku galda cepeti varēsi izvēlēties labu labo.

Mīlestība un nauda reizēm var kļūt par nāvīgām ienaidniecēm un tieši decembrī šī situācija var sasniegt savu kulmināciju. Attiecībās nauda var kļūt par strīdu objektu vai arī attiecības gribēsies veidot ar ļoti merkantiliem un savtīgiem nolūkiem. Jaunās romantiskās aizraušanās var sākties pēkšņi un negaidīti un tikpat negaidīti beigties.

Ja esi ar savu mīļoto jau vairākus gadus eglīti rotājis un pašsaprotami tiecies uz attiecību formalizēšanu, tad ņem vērā, ka šomēnes sarunas par precībām nebūs sekmīgas. Vēl nav laiks.

Vitalitāte un dzīvesprieks tevī šomēnes liku likām, vari un vajag ar to padalīties, citādi pāri plūstošā enerģija var aiziet neceļos. Klausi sirdij un izbaudi ģimenisko svētku rituālu ar pārbaudītajām receptēm. Bez nostalģijas par pagājušo un neziņā par jauno 2020. gadu!

Nākamais: Lauva
0 Komentāru