Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

3

Dvīņi

Ja uz Ziemassvētku laiku vairs nebūs neviena cilvēka, ar kuru vari sazināties, nekļūstot aizkaitināts, tas ir pēdējais signāls, ka tev jādodas garajās brīvdienās. Pretējā gadījumā sabojāsi svētkus gan sev, gan tuviniekiem. Labāk negaidi pēdējā piliena vai pēdējā vārda dramatisko brīdi, bet jau laikus paņem dažu dienu pauzi, un mizantropija pazudīs kā nebijusi.

Ja profesionālajā dzīvē izvirzītie mērķi nav pietuvinājušies ne pa centimetru, tas nozīmē vienu no diviem – vai nu izvēlētais ceļš ir nepareizs, vai arī mērķis ir tikai mirāža. Sarežģītākais būs pašam sev atzīties, ka vējā palaists laiks un izšķiesti spēki. Tomēr, ja nepaskatīsies patiesībai acīs, zaudējumi būs vēl lielāki.

Decembra otrajā pusē radīsies vēlme uzgāzēt, paspēt, pierādīt. Bet to darīt nevajag. Tas būs pa tukšo – neviens neredzēs un nenovērtēs. Atdzimšana notiks, sākot ar 26. decembra jauno mēnesi un Saules aptumsumu. Būs gan idejas, gan iedvesma, tomēr reāli pie to īstenošanas varēsi ķerties tikai jaunajā gadā.

Ar naudas tērēšanu gan šomēnes tā prātīgi. Atrodi mazo zelta vidusceļu starp skopumu un taupīgumu.

Ja šajā dāsno pasaku tēlu mēnesī tev nākas ciest nelaimīgas mīlestības dēļ, paskaties uz situāciju bezkaislīgi. Vai tev līdzās ir vajadzīgs cilvēks, kurš pret tevi ir vienaldzīgs? Pārstāj sevi barot ar pasaciņām, ka viss mainīsies, un ieraugi tos, kuru actiņas mirdz tavā klātbūtnē.

Gatavojies un trenē savu pacietību, jo vīri, sievas un pastāvīgie partneri šomēnes būs untumaini, niķīgi un apvainojušies. Tāds nu likteņa sods tev šogad svētku laikā.

Šajā nebūt ne vienkāršajā decembra bildē būs sarežģīti demonstrēt vitalitāti un dalīties optimismā. Spēkus varēsi atgūt un prātu nomierināt pie dabas. Izmanto šo dziedinošo spēku. Lai tev jauniem uzsākumiem bagāts 2020. gads!

Nākamais: Vēzis
0 Komentāru