Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

2

Vērsis

Pārsteigumu, steigas un nobeigumu laiks tavā dzīvē būs ievērojams ar to, ka tu nepieskaņosies apstākļiem, bet gan mēģināsi tos pakļaut savām vajadzībām un interesēm. Lai to panāktu, neiztikt bez piepūles. Kā gan citādāk! Vēl viena mēneša dilemma – ieklausīties apkārtējos vai pieņemt lēmumus neatkarīgi. Visas atbildes ir tevī.

Kā jau gada izskaņā pienākas, darba kļūs aizvien vairāk. Tikai prasmīga plānošana tevi var pasaudzēt no izdegšanas un svētku izniekošanas, atgūstot negulēto. Izvairies no sarunām, apspriedēm un citām kolektīvās domāšanas formām, ja tās tieši neskar tavus pienākumus. Šomēnes atceries, ka priekšniecības visuredzošā acs tevi vēro un, ja tiksi galā ar mēneša uzdevumiem, tiksi atalgots un jauno gadu vari sagaidīt labākā krēslā ar labāku algu. Šomēnes izdevīgāk būt vienpatim nekā kolektīva pārstāvim. Drīz sapratīsi, ka šī taktika atmaksājas.

Silto zeķu, kamīnu un karstvīna mēnesī sadzīvošana ar mīļoto veidosies harmoniska ar noteikumu, ka atmetīsi greizsirdību attiecībā pret partnera darbu, draugiem, hobijiem. Tuvu un vēl tuvāk šajā gadījumā nenozīmē labāk. Respektē partnera personīgo telpu un laiku. Ja ignorēsi šo prasību, ziemsvētku laiks var izvērsties par telpas un mantas dalīšanas pasākumu.

Ja esi viens/viena un svētku laika korporatīvās ballītes izmantosi kā iespējas atrast draudziņu, piebremzē ar savas personības pārspīlējumiem. Esi dabiskāks un būs visas iespējas piesaistīt ļoti interesanta un nobrieduša cilvēka interesi. Lai attiecību aizmetni nenogalinātu, nedižojies ar savām emocijām un sajūtām.

Tā kā decembris ir viesošanās, ballēšanās un intensīvas saskarsmes laiks, tev vajadzētu filtrēt pasākumus, kurus apmeklēt, un cilvēkus, ar kuriem kontaktēties. Nav nekā nomācošāka un enerģiju dedzinoša kā destruktīvi un pesimistiski cilvēki. Optimismu un vitalitāti tev 2020. gadā!

Nākamais: Dvīņi
0 Komentāru