Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

1

Auns

Dāvanu un brīnumu mēnesī tu esi vien soļa attālumā no gaidītās atzinības un panākumiem. Esi savaldīgs un nogaidošs, būs, viss būs tieši tā, kā to vēlies! Vēl šis mēnesis ir nozīmīgs ar to, ka tev ir labas izdevības atbrīvoties no uzkrātajiem krāmiem un sārņiem. Tiešā un pārnestā nozīmē atbrīvo telpu jaunajam.

Jā, lielākie izaicinājumi un brīnumi tevi sagaida tieši profesionālajā sfērā. Bet vai tad tieši tāds nebija tavs nodoms un plāniņš? Ko tu dosi pretī? Daudz variantu jau nav. Tas būs viss tavs laiks un visi tavi spēki. Padomā, vai esi uz to gatavs. Būs labi priekšnoteikumi sava personīgā biznesa paplašināšanai, īpaši radošajās sfērās.

Tev pietiks talanta uz svētku laiku sarūpēt papildus ienākumus un vari cerēt uz aizdotās naudas atgriešanos vai uz iespaidīgām dāvanām.

Decembrī jauna, dzestra un jestra elpa ieplūdīs arī tavu attiecību pasaulē. Aizraujošas iepazīšanās un jūtu atdzimšana esošajās savienībās liks tev apzināties, cik svētīts esi ar savu mīļoto. Pievērs uzmanību savam tēlam un uzdrošinies pamēģināt brīnišķīgās pārvērtības. Tas būs kā aromātiska karstvīna malks tavai pašvērtībai. Un zināms, kur vesela pašvērtība, tur daudz ieinteresēto.

Lai harmonisks un vesels pārdzīvotu Ziemassvētku laiku un vēl atliktu spēka atkorķēt šampanieti Jaungada naktī, neaizmirsti par miega nozīmīgumu. Saspringtajā un piesātinātajā gada nogales grafikā kā absolūti svētas un neaizskaramas iezīmē savas naktsmiera stundas. Lai 2020. gadā viss būtu tieši tā, kā tu vēlies!

Nākamais: Vērsis
0 Komentāru