Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

12

Zivis

Gada izskaņā varēsi nesāpīgi un bez tālejošām psihoemocionālām traumām pielikt punktu izsmeltām, izžuvušām vai mirušām lietišķajām attiecībām. Varēsi turpināt ceļu bez ieciklēšanās uz pagātni, ar cerībām un iedvesmu.

Tiešām aizraujošu vilinājumu bagāts būs tavs profesionālais ceļš šajā gaidu un cerību mēnesī. Galvenais, ka tu pats saskatīsi iespējas un sapratīsi, pa kādiem ceļiem ejot, tur var nokļūt. Darba lietās nepaļaujies uz savu atmiņu, labāk visu dokumentē. Sarakstei, līgumiem un citiem lietišķajiem papīriem jābūt nevainojamā kārtībā, ja nu nākas pierādīt savu nevainību. Izskaidrošanās situācijās ieņem klusējošā un neredzamā pozīciju. Ja spēsi, tā būs vislabāk.

Naudiņu gan tērēsi vajadzīgām un nevajadzīgām lietām. Bet, kad tad vēl, ja ne svētku laikā. Galvenais, lai būtu ko tērēt. Būs!

Decembrī ”atņemiet Amoram bultas, atņemiet Amoram tās!” Visticamāk, ka amoriskās aizraušanās tev apmiglos veselo saprātu. Galvenais ir laikus pamosties un pa miegam nesastrādāt neatgriezeniskas lietas. Nesāc rakņāties pagātnē, vari nonākt uz šķiršanās robežas kaisles deficīta dēļ. Varbūt ir iespēja visu atjaunot? Nebaidies ne no kā! Dažkārt ir iespējams ieraudzīt vienu un to pašu sniegpārsliņu divreiz. It īpaši, ja netici aizspriedumiem.

Domā par organisma attīrīšanu, atslodzes dienām, saprātīgu badošanos un izvairies no infekciozām vietām. Jaunais gads vienmēr saistās ar sentimentu un cerībām. Tā izdošanās būs atkarīga no garastāvokļa, gadījuma, kompānijas vai iekšējā emocionālā stāvokļa.

0 Komentāru