Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

11

Ūdensvīrs

Decembrī atceries, ka galvenais palīgs sev esi tu pats. Nerēķinies ar tuvinieku, draugu un kolēģu iespējamo atbalstu, tomēr viņus ignorēt arī nevajadzētu. Koncentrējies un saņemsi atbildes uz visiem tevi interesējošajiem jautājumiem.

Kamēr citiem decembris ir lielo brīnumu gādāšanas un gaidīšanas laiks, tu pārsteigsi sevi profesionālajā darbībā. Šeit nebūs robežu un nevajadzētu būt pieticīgi kautrīgam. Savus sasniegumus cel galdā un par tiem atklāti runā. Pašreklāma ievērojami pacels tavu akciju cenas darba tirgū. Lai nekļūtu par steigā pieņemtu lēmumu ķīlnieku, pārliecinies, ka saņemtā informācija ir ticama. Darba vidē var uzrasties cilvēks, ar kuru esot saskarsmē, enerģiski uzlādēsies un gūsi impulsu aktīvai rīcībai.

Naudas upe decembrī būs pavasarīgi strauja un sasalums tuvākajā laikā nav gaidāms.

Ģimenes dzīvē un attiecību pasaulē tev vajadzētu orientēties uz pozitīvismu un konstruktīvām izmaiņām. Izskatās, ka sarunu iniciators būs tavs partneris, un tev tik vien atliks kā atbalstīt viņa ieceres. Cik tālu kādu var atlaist vai cik tuvu pielaist? Tāds būs jautājums. Tikai jēgpilnā komunikācijā ar partneri spēsi rast atbildi. Un jēgpilnai un piepildītai jābūt arī jūsu laika pavadīšanai – tas ir veids, kā izrunāt un sasiet saplēstās stīgas.

Sveču liesmu un zvīguļu gaismā aizsāktās jaunās attiecības uztver kā izklaidi. Izgaistot svētku reibonim, atklāsi, ka jums ir maz kopīgā.

Jaunajā gadā neraizējies par to, ko padomās sabiedrība, esi gatavs uz visu, izņemot garlaicību!

Nākamais: Zivis
0 Komentāru