Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

10

Mežāzis

Balto svētku mēnesī, bet ar to baltumu neko nevar zināt, tu sajutīsies koncentrējies, sagrupējies un gatavs lielajam lēcienam. Ja nu tomēr lēciens nesanāk, tad vismaz kārtīgs sprintiņš. Šis tev nav vienkāršs, bet ļoti produktīvs laiks.

Profesionālajā darbībā decembris ievērojams ar to, ka tavā virzienā plūdīs neskaitāmi piedāvājumi un, protams, līdz ar tiem paveras perspektīvu durvis. Tomēr jaunajām iecerēm vajadzētu nobriest, tāpēc tās labāk atlikt uz nākamo mēnesi. Produktīvākas un ar sasniegumiem bagātākas būs mēneša beigas. Vari būt mierīgs, svētvakara cepeti varēsi omulīgi baudīt, nedomājot par atliktajiem vai nepabeigtajiem darbiem. Par decembrī paveikto saņemsi pieklājīgu atlīdzību, kuru tērējot lūko, lai visi čeki un garantijas taloni būtu kārtībā.

Notikumiem un pasākumiem bagātajā laikā ar savu dzīvesbiedru biežāk dodieties ārā no mājām. Tas varētu būt neilgs ceļojums vai Kauņas Ziemassvētku tirdziņa apmeklējums, kas jūsu starpā iedegs mazo romantisko gaismiņu, neskatoties uz kopā nodzīvoto laiku.

Ja tev pagaidām nav draudziņa, tad noskaņojies uz mazliet nerātnu saspēli ar ballītēs sastaptajiem potenciālajiem kandidātiem. Tev jābūt pievilcīgam, pārliecinātam un asprātīgam. Iespējamā tikšanās solās pāraugt ilgstošā romānā. Šoreiz scenārija autors būsi tu pats, tātad viss ir tavās rokās.

Svētku kulminācijas laikā būtu jāspēj redzēt nedaudz tālāk un atļauties nedaudz vairāk. Lai Jaunajā gadā tava iedzimtā pašcieņa gādā par neuzbāzīgo eleganci un jēgpilnu konservatīvismu visos procesos.

Nākamais: Ūdensvīrs
0 Komentāru