Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Sarežģīts, bet ļoti produktīvs laiks: decembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, galvenokārt jātiek galā ar sarežģītākajiem darbiem. Gaidu un cerību mēnesī privātajā dzīvē var piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

9

Strēlnieks

Tev visa šī rūķu, piparkūku un dāvanu kņada ies tīri labi pie sirds. Parādīsies ”otra elpa” un riktīgs uzrāviens. Izmanto šo vitalitātes pacēluma fāzi, la ieviestu kārtību savos lietišķajos un personīgajos failos.

Mēneša sākumā darbā būsi noskaņots kalnus gāzt un mākoņus stumt. Tev viss izdosies un padosies. Tavu sasniegumu sarakstā var būt arī jauna darba vieta vai jauns līgumdarbs. Argumentējot savu viedokli darba vai citās svarīgās pārrunās, esi konsekvents. Saglabā takta sajūtu, vērtējot citu padarīto, jo reiz aizskartais tev to pieminēs ilgi un uzstājīgi.

Nežēlo līdzekļus, lai nokļūtu uz pasākumiem, kuros apgrozās vajadzīgie cilvēki. Mēneša beigās bilance būs pa nullēm, tomēr drīz vien nāks padoms un varianti, kā uzlabot situāciju.

Šomēnes savu pastāvīgo attiecību durvis labāk turi aizvērtas un neļauj radiņiem vai citiem saimes pārstāvjiem tās virināt pēc sava prāta. Padomus par kopdzīves jautājumiem nemeklē ne pie tuviniekiem, ne terapeitiem, jo visas atbildes ir tevī.

Jaunu attiecību uzsākšanai šķēršļus liks nostalģija. Ilgu migla tev traucēs ieraudzīt potenciālos un daudzsološos kandidātus. Jātiek vaļā no šī dvēseles stāvokļa.

Spēj jebkurā brīdī mainīt darbības plānu un pieskaņoties jaunajai izvēlei. Noķer īpašās svētku smaržas un krāsas. Lai Jaunajā gadā tava piedzīvojumu meklētāja daba mudina doties, izmēģināt, nobaudīt, noriskēt!

Nākamais: Mežāzis
0 Komentāru