Sarežģījumi attiecībās un jauns starts karjerā: ko zvaigznes sola oktobrī?

3 komentāri

2. Vērsis

1/12

Auns

Jaunais mēnesis tev nepasniegs iecerēto skaisti iepakotu un pārsietu ar zelta bantīti, bet gan piedāvās pašam vēlreiz un vēlreiz iet izlūkgājienā, sēdēt uz vakts un stiept to buku pār plecu uz mājām.

Oktobrī tev tiek piedāvāta unikāla iespēja sākt visu no tās vietas, kurā biji apstājies, paklupis vai vienkārši atmetis ar roku. Šī jaunā starta pozīcija var attiekties uz daudzām dzīves sfērām, lai gan visreālāk izpaudīsies darba un karjeras kontekstā. Iekšēji jau sen gatavojies pārmaiņām, bet nu ir īstais laiks doties izmēģinājuma braucienā. Neiegrožo sevi izvēlēs, pamēģini visneprātīgāko un ekstravagantāko ideju. Nebaidies atteikties no amatiem un darījumiem, kas nav rentabli vai nepiedāvā izaugsmes iespējas. Daba nemīl tukšumu, arī tu tukšā nepaliksi. Gluži bez piepūles neiztiksi, būs vajadzīga gribēšana un koncentrēšanās.

Tā kā dzīve nesastāv tikai no darba un īsto dzīves garšu veido saskarsmes ar cilvēkiem, ar kuriem pavadi brīvo laiku, nopietni piedomā pie izklaides variantiem.

Romantikas kuluāros tevi sagaida viens otrs pārsteigums. Ja esi stabilās ilgtermiņa attiecībās, partneris var izteikt negaidītu piedāvājumu vai pieņemt lēmumu bez tavas ziņas. Nesasteidz reakciju un aizdomājies, iespējams, tam ir pat ļoti racionāls izskaidrojums. Ja veltīsi laiku pārdomām un analīzei, gūsi nenopērkamu pieredzi. Ja esi brīvs no attiecību valgiem, viss ir daudz vienkāršāk.

2. Vērsis

1/12

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl