Komentāri

Piektdienas vakarā naktsklubā Coyote Fly stilīgā ballītē tika svinēta dziedātājas Samantas Tīnas dzimšanas diena. Svinību laikā norisinājās arī zīmola Denim Dream privātās kolekcijas debijas modes skate. Zīmola seja ir Samanta Tīna. Turklāt pasākuma viesiem tovakar pirmo reizi bija iespēja dzirdēt dziedātājas jauno singlu Flirts.

Dzimšanas dienu Samanta Tīna svinēja ar īpašu koncertu, kurā viņa muzicēja kopā ar grupu Dagamba. Koncerta kulminācija tika sasniegta brīdī, kad pirmo reizi plašākai publikai tikai prezentēts Samantas jaunais singls un videoklips.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu atklāja krāšņa Denim Dream modes skate, kurā zīmola tērpus demonstrēja Liene Skulme, Lelde Lietaviete, Katrīne Sauliete, Ieva Jahoviča un Sanda Immere. Skaistās modeles lieliski atspoguļoja kolekcijas sievišķību, eleganci un dzīvesprieku. Modes skati noslēdza Samanta Tīna ar savām pavadošajām dziedātājām, kuras visas bija tērpušās Denim Dream jaunās kolekcijas tērpos.

Foto!

”Šis bija lielisks vakars. Es nevarētu iedomāties labāku veidu, kā nosvinēt savu dzimšanas dienu. Man ir milzīgs prieks, ka esmu izvēlēta par jaunā zīmola Denim Dream seju. Jūtu, ka varu to vizuāli paspilgtināt, un otrādi. Novērtēju, ka šis zīmols ir kļuvis par mana jaunā singla Flirts videoklipa sponsoru. Šī sadarbība man sagādā lielu gandarījumu,” tā par savas dzimšanas dienas svinībām pavēstīja Samanta.

Video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl