Sāls ārstē iesnas un atbrīvo no galvassāpēm

Komentāri

Vārāmais sāls dēvējams par balto nāvi der tikai tad, ja ir nelāgs ieradums ikdienā to ēst teju vai karotēm. Slikto priekšstatu par sāli izdzēš sāls ārstējošais spēks.

Maisiņus ar karstu sāli jāliek pie deguna, ja saķertas ļoti traucējošās un kaitinošās iesnas. Taču ķermeņa otras gals – kājas jāmērcē karstā sālsūdenī. Arī pēkšņi sākušās zobu sāpes var noņemt ar sāls palīdzību. Kārtīgā pirtī ierīvēšanās ar sāli ļoti labi atver poras un mīkstina ādu. Bet, ja piemeklējis satraukums vai pat depresija, ieteicamas piecu līdz 10 minūšu ilgas istabas temperatūras sāls vannas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sāls dziednieciskās īpašības plaši tiek izmantotas homeopātijā.

“Mēs, homeopāti, parasto vārāmo sāli izmantojam pie diezgan smagām pataloģijām. Tās ir smagas galvassāpes, kas bieži vien mēdz būt cilvēkiem, no rīta mostoties un pastiprinoties uz pusdienlaiku. Tā ir psiholoģiska aina, kuru grūti aptvert – sāls un depresija,” skaidro homeopāte Tatjana Pokatova. Ar kilogramu sāls paciņas var izdziedināt tūkstošiem cilvēku, akcentē homeopāti.

Plašāk skaties videosižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl