Komentāri

Pēc šovasar veiksmīgi aizvadītajām rīmju cīņām ”Summer Rap Battle” Vecrīgas klubs ”Paldies Latiņam” metis jaunu izaicinājumu – tiek izziņots deju konkurss ”Dance Battle”. Pieteikšanās konkursam sākusies 30. augustā.

Rudens ”karstākais” deju konkurss ”Dance Battle” klubā ”Paldies Latiņam”, Grēcinieku ielā 11 A, vairākās kārtās noritēs četrus ceturtdienu vakarus, sākot no 21. septembra. Konkursa fināls notiks 19. oktobrī.

”Viss, kas tev nepieciešams, ir talants uz deju grīdas un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai. Tāpat tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas.

Mēs zinām, ka deja tev sniedz prieku un gandarījumu, bet lai dejošanā būtu arī sacensību gars, sagatavotas balvas dalībniekiem,” stāsta konkursa rīkotāji un akcentē, ka konkursam var pieteikties kā meitenes, tā puiši.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un pierādi sevi rudens lielākajā deju konkursā ”Dance Battle”!

Video

Konkursu atbalsta NUKO.lv, kas nodrošina balvas labākajiem: pirmās vietas ieguvējs saņems 200 eiro dāvanu karti, otrās vietas ieguvējs – 100 eiro dāvanu karti, trešās vietas ieguvējs – 50 eiro dāvanu karti. Papildu balvas sagādājuši ”Pien Dairy Spa”, kosmētikas zīmols ”Māra Naturals” un erotisko preču veikals ”Kaisle”.

Lasi vēl