Šajās pasakainajās salās vari pagarināt savu vasaru

Komentāri
Šajās pasakainajās salās vari pagarināt savu vasaru
Foto: Flickr.com

Vasara strauji tuvojas izskaņai, taču Tu vari vēl paspēt izplānot atvaļinājumu uz kādu no skaistākajām un elpu aizraujošākajām salu valstiņām pasaulē. Lielisks veids, kādā apvienot piedzīvojumus, eksotiku un romantiku.

Malta

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Iespaidīgas vēstures un kultūras bagātā Dienvideiropas valsts Malta, kas atrodas Vidusjūrā. Lai Malta paliktu atmiņā uz visiem laikiem, iesaka izmēģināt klintīs kāpšanu debess augstumā, izpētīt pasakainos tempļus, apslēptos līčus, kas apvīti noslēpumiem, un brīnišķīgas vietas, kur izbaudīt niršanas burvību. Katrs cilvēks šeit var atrast sev piemērotu izklaidi – vai tā būtu arhitektūras izbaudīšana ,vai pastaigas pa pazemes tuneļiem.

Filipīnas

Foto: SXC

Foto: SXC

Pateicīgā ģeogrāfiskā atrašanās vieta ļauj izbaudīt šo salu jebkurā gadalaikā. Filipīnas veido vairāk nekā 7000 unikālu saliņu, uz kurām ir neskaitāmas atrakcijas tūristiem. Filipīnās prieku iespējams gūt arī piedzīvotāju meklētājiem, kuriem tiek dota iespēja izbaudīt niršanu, kalnā kāpšanu, pārgājienus, putnu vērošanu un daudz ko citu.

Austrālija

Foto: SXC

Foto: SXC

Brīnišķīgs kontinents un salu valsts, kuru vērts apmeklēt vismaz reizi mūžā. Tā ir pazīstama kā daudzveidīga valsts ar bagātu kultūras dzīvi, elpu aizraujošu dabu, atsaucīgiem cilvēkiem un nebeidzamu jautrību. Austrālijā iespējams atrast visu – iespaidīgas pludmales, kanjonus un baudīt elpu aizraujošos mežus, kurus vērts izpētīt arī plašāk.

Maldivu salas

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Skaistā salu valstiņa plaši pazīstama kā viens no populārākajiem medusmēneša galamērķiem. Sala Indijas okeāna vidū veidojusies no senajiem koraļļu rifiem, kuri uzauguši gar senajiem vulkāniem. Lielisks okeāns ar apbrīnojamām pludmalēm un luksusa kūrortiem. Ja plāno medusmēnesi, tad Maldivu salas būs labākā izvēle, garantējot neaizmirstami pavadītu laiku.

Kuba

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Mūsdienās cilvēki retu reizi izvēlas apmeklēt Kubu un palaiž garām valdzinošu vietu, kura lepojas ar dzirdi zilajiem ūdeņiem, baltajām smilšu pludmalēm, nelieliem unikāliem veikaliņiem un neskaitāmām atrakcijām. Valsts ar bagātu kultūru un vēsturi, kuru vērts izpētīt dziļāk. Ja esi iecienījis niršanu , tad Kuba ir vispiemērotākā.

Fidži

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Brīnišķīga sala, kas pārpilna ar pārsteigumiem piedzīvojumu meklētājiem. Viena no pasaules labākajām sērfošanas vietām. Neskaitāmi sērforšanas entuziasti ceļo uz Fidži ik gadu, lai izbaudītu viļņus. Fidži ir arī lieliska vieta relaksējošai atpūtai pludmalē un pārgājieniem, kuru laikā iespējams vērot elpu aizraujošus ūdenskritumus.

Japāna

Foto: SXC

Foto: SXC

Pasaulē noteikti nav otras tādas vietas kā Japāna. Tā ir valsts, kur austrumi satiekas ar rietumiem, starp kultūrām nav konfliktu un kur nekad nesaskarsies ar garlaicību. Tev būs iespēja iepazīt citādāku kultūru, mieloties ar tradicionālo virtuvi un doties pārgājienos iespaidīgajos kalnos. Ja esi nokļuvis Japānā, neaizmirsti apmeklēt Tokiju. Bāri, restorāni, klubi, krogi atvērti katru nakti. Ja patīk iepirkties, arī tad noteikti jādodas uz Japānu.

Grieķija

Foto: SXC

Foto: SXC

Šī valsts pazīstama ar plašo vēsturi un tīrajām pludmalēm. Grieķiju veido vairāk nekā 1400 salas un saliņas, no kurām tikai 169 ir apdzīvotas. Tieši šīs salas ir populārākie un apmeklētākie galamērķi, it īpaši vasaras mēnešos. Ja Tevi aizrauj vēsture, tad Grieķija ir īstā vieta atvaļinājumam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl