Šajā datumā no 1985. gada laikā atceļoja divi “kadri”, kurus mēs visi labi zinām!

Komentāri

Šodiena, 2015. gada 21. oktobris, ir leģendārās fantastikas filmas Atpakaļ nākotnē (Back to the Future) diena, jo tieši šajā datumā tās galvenie varoņi Mārtijs un Emets ar laika mašīnu no 1985. gada aizceļoja uz tobrīd tik tālo nākotni.

Tieši tā – tas bija šodien, kad abi trakuļi ar leģendāro DMC markas automašīnu ieskrējās un ielidoja nākotnē. Klajā laists arī jestrs video, kurā abi lomu atveidotāji – Maikls Dž. Fokss un Kristofers Loids – apspriež, kas no filmā redzētā patiešām ir piepildījies un sastopams mūsdienās. Video ir japāņu automašīnu koncerna reklāma par to, kā no atkritumiem var tikt pie degvielas. Vairāk skaties video!

FOTO

3D filmas, pirkstu nospiedumu tehnoloģijas un ir pat apavi, kuri paši sašņorējas – tas viss ir ticis līdz mūsdienām, bet pašlaik, kamēr mēs nevaram runāt par lidojošām mašīnām, varam tikai priecāties par tām, kas darbojas ar dabai draudzīgo biogāzi.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl