Šai aitai noteikti ir ļoti karsti

Komentāri

Austrālijā, Tasmānijā, kādā fermā atrasta kaza, kura nav cirpta vairāk kā sešus gadus. Vai tas maz ir iespējams? Grūti pateikt, toties fermeri atzīst, ka cer uzstādīt pasaules rekordu – visvairāk vilnas no vietas aitas.

Nabaga dzīvnieciņš tā apaudzis ar vilnu, ka knapi var paiet un kaut ko saskatīt acu priekšā.  To, kad viņa tiks cirpta, fermeri neatklāj, bet video redzams viņu milzu pārsteigums, ka kas tāds vispār noticis. Aita ir aptuveni sešus gadus veca un, visticamāk, nav cirpta nekad. Taču aktuāls paliek jautājums – kā tik ilgu laiku lopkopji varēja neievērot vienu aitu uz savas zemes?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl